Witam,
mam pytanie czy ktoś coś wie, żeby Nikon wypuścił (lub zamierza wypuścić) jakieś telekonwerter (np. 1,4 lub 1,7) do obiektywów AF-P - tak żeby zachowana była pełna funkcjonalność tych obiektywów?