Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Capture one 20, plugin nie działa

    Witajcie. Czy są tu osoby które używają do obróbki programu Capture one 20 i będą na tyle przyjazne by mi pomóc? Pytałam już o to na innych forach, ale nie otrzymałam pomocy, a do tego jeszcze mój post z pytaniem był usunięty.

    Mam problem z pluginem "open with" i nie potrafię sobie z tym poradzić. Plugin działał pięknie - aż nagle ni stąd ni zowad przestał. Poradzono mi by przeistalować program - jednak bezskutecznie. Problem jest nadal. Jak klikam prawym przyciskiem myszy i chcę wybrać opcję "edit with" - nie mogę nic zrobić, bo do dyspozycji mam tylko: get plugins (tu odsyła mnie do strony wparcia programu - a tam nie ma tego pluginu do pobrania) lub druga opcja browse - ale tu nic się nie dzieje, bo nawet jak ręcznie wybieram program files - program jaki mam otworzyć zdjęcie - to i tak za każdym razem musze to robić. Nie zapamiętuje mojego wyboru. Kiedy wejdę w preferencje programu - zakładka plugins - tam również nic się nie dzieje, mimo ze plugins "open with" widnieje po lewej stronie listy, tak niestety nic nie mogę z tym zrobić, bo po prawo mam komunikat "Plugins settings could not retrived" a przycisk retry po niżej nic nie daje. Klikanie w niego nie otwiera żadnego okna. Jedyny przycisk z tego okienka jaki działa to "get plugins" ale na stronie z pluginami nie ma tego pluginu już do pobrania.

    Jak rozwiązać tą sytuacje? Miał ktoś tak? Używam programu od czerwca tego roku. Nie znam angielskiego, nie jestem aż tak techniczna by zrozumieć różne informatyczne zawiłości.
    D7200/ 50 mm 1.8D/ SB700/

  2. #2

    Domyślnie

    Na ich forum jest watek, ktory umarl 3 miesiace temu, bez rozwiazania, poniewaz capture one ma uposledzony support, a raczej mocno oddzielony od deweloperow. Sporo osob pisalo w tamtym temacie i jedyne, ktore to naprawily cofaly wersje do 20.0.0. U mnie wydaje sie, ze dziala na 20.0.3, w ktorejs wersji w notkach pisali, ze zostalo to naprawione, ale wyszlo chyba odwrotnie. Osobiscie nie korzystam z tego.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam najnowszą wersję i ta funkcja działa, ale również z tego nie korzystam.

  4. #4

    Domyślnie

    Jakis czas nie dzialalo, ale w najnowszej wersji dziala.
    Zainstaluj najnowsza wersje i musi byc dobrze

  5. #5

    Domyślnie

    Potwierdzam, w najnowszej wersji działa.

  6. #6

    Domyślnie

    Aktualizacja to podobno poprawiła

Podobne wątki

  1. Capture NX 2
    By tomcio.s in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 19:22
  2. Capture NX 2
    By Rafal1977 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 21:33
  3. Capture NX 1.3.5 a 2.1.1
    By fjerzy in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-12-2008, 09:56
  4. Capture NX 2.0
    By fridayimage in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 15-11-2007, 01:50
  5. Capture One Pro 3.7
    By Kistek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-11-2006, 23:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •