Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51

    Domyślnie

    Parr jest dziwny ale część zdjęć mnie ...zatrzymuje
    Gilden - jest ciekawy, część na zasadzie "baby z wąsami" ale i kompozycja. moment, ekspresja, uczucia - właściwie wszystko mozna znaleźć

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Flesz u Gildena robi klimat. Zdecydowanie dodaje charakterystyki treści. Jak najbardziej za! Natomiast u Parra? Mam wrażenie, że fotograf zaczął błyskać bo "mógł". Na plaży jest wystarczająco światła i zupełnie nie trzeba zabierać ze sobą swojego. Oczywiście piszę to z pozycji psa, a Parr to karawana, więc mogę sobie pokrzyczeć. Przecież nie podaje się w wątpliwość geniuszu fotografów Magnum, prawda?
    Dla Ciebie to wojna plemienna a dla mnie rozrywka jak Netflix czy PS4: nie podoba się przełączam dalej. Polecam

  3. #53

    Domyślnie

    A https://randalford.art/ ? Jeden z moich ulubionych albumów. Studyjne portrety perfekcyjne technicznie, więc coś dla sprzętowców. W oczach widać dusze więc jest głębia, specjalnie dla monsieur @sruba Zwierzyniec wymagający nie lada logistyki, ja minusów nie dostrzegam ale na pewno też skrytykujecie

  4. #54

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za ostatniego linka. Nasuwa mi się cytat z kolegi. Kolega - architekt, grafik, malarz. Zwiedzamy razem muzeum Bridgestone w Tokio (to takie muzeum, gdzie nie ma tortu - same wisienki+japońscy impresjoniści). Kolega patrzy na autoportret Rembrandta i po dłuższej chwili mówi "jak widzę takie rzeczy, to mam ochotę połamać wszystkie swoje ołówki i wsadzić je sobie w dupę...".
    Ostatnio edytowane przez Kojocisko ; 09-10-2020 o 11:27
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #55

    Domyślnie

    Dobre
    Na szczęście aparat wystarczy zostawić w torbie, lub bardziej radykalnie wystawić na allegro Nic nie trzeba łamać i nigdzie nie trzeba sobie wsadzać

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Dobre
    Na szczęście aparat wystarczy zostawić w torbie, lub bardziej radykalnie wystawić na allegro Nic nie trzeba łamać i nigdzie nie trzeba sobie wsadzać
    No bo kolega ma łatwiej niż taki fotograf (z tym wkładaniem)

    W

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Za bardzo portretowe jak dla mnie. Nie moja bajka. Nawet nie wiem czy mi się podoba. W tych tematach zdecydowanie jednak wolę Nicka Brandta

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Za bardzo portretowe jak dla mnie. Nie moja bajka. Nawet nie wiem czy mi się podoba. W tych tematach zdecydowanie jednak wolę Nicka Brandta
    No bomba!

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] "Andreas Gursky-not abstract"
    By doors in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-10-2020, 12:10
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  3. [ Portret ] "Historie prawdziwe" - czyli alfabet odkrywców i wynalazców w autoportretach - "A"
    By wafloski in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 19:32
  4. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  5. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •