Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Facebook ustawienia prywatności

    Nie chciał bym aby moi znajomi widzieli komentarze jakie umieszczam na facebooku na różnorodnych grupach. Czy w takim razie jak w ustawieniach "Kto może zobaczyć osoby, strony i listy, które obserwujesz?" zaznaczę "Tylko ja" to nikt nie zobaczy w swoich powiadomieniach treści które umieszczam?

  2. #2

    Domyślnie

    Też bym chciał to wiedzieć
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Zapytałem aby czasem nie okazało się, że jak to zaznaczę w ustawieniach to już nikt nic nie uwidzi co zamieszczam na swoim profilu na facebooku a tego bym nie chciał

  4. #4

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Walczę walczę bo się udzielam w postach o top model i w pracy niektórzy nie pojmują tego
    Tylko ciągle z uporem maniaka chodzi mi o to aby moje posty na moim profilu były widoczne dla wszystkich. Natomiast moje komentarze na innych grupach były widoczne tylko dla osób które tą grupę obserwują lub się w niej udzielają. Bo teraz jest tak że Jasiu który nie ma pojęcia o modelingu jako takim widzi co piszę w swoich aktualnościach
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 02-10-2020 o 10:06

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Walczę walczę bo się udzielam w postach o top model i w pracy niektórzy nie pojmują tego
    Tylko ciągle z uporem maniaka chodzi mi o to aby moje posty na moim profilu były widoczne dla wszystkich. Natomiast moje komentarze na innych grupach były widoczne tylko dla osób które tą grupę obserwują lub się w niej udzielają. Bo teraz jest tak że Jasiu który nie ma pojęcia o modelingu jako takim widzi co piszę w swoich aktualnościach
    To zależy od widoczności grupy.
    facebook.png

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czyli jeśli wybiorę to w moich ustawieniach : Kto może zobaczyć osoby, strony i listy, które obserwujesz?" zaznaczę "Tylko ja To i tak inni znajomi będą widzieć moje komentarze na innych grupach jesli ta grupa ma widoczność ustawioną na :wszyscy

  8. #8

    Domyślnie

    Może Ci chodzi o "obserwowanych" - ZTCW możesz wylaczyć i nikt Ciebie już nie będzie widziec w powiadomieniach, ani bliski znajomy ani obcy. Chyba o to Ci chodzi.
    https://www.facebook.com/help/273948...elpref=hc_fnav
    Mieszasz udostępnianie, pisanie postów z pisaniem na grupach.

    Teraz sam zglupiałem, ale co napisałes moze miec sens - "Tylko ja" w ustawieniu stron może się przełożyć na brak wyswietlania u kogoś w feedzie, natomiast po wejściu na daną grupe oczywiście można trafić na Twój komentarz czy post.
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 02-10-2020 o 11:18

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie mieszam udostępniania z pisaniem postów i pisaniem na grupach. Przykład z życia. Napisałem komentarz na stronie facebook TopModel TVN a mój kolega, który jest moim znajomym w swoich aktualnościach dostał powiadomienie że "manfred pisze coś ns stronie tvn u " On nie ma pojęcia o tym że jest top model i że TVn na Facebooku umieszcza wpisy. No ja juz prościej wytłumaczyć tego nie potrafię

  10. #10

    Domyślnie

    Pytałeś o grupy a teraz piszesz o stronie tvn

    To rozwiązanie podałem(znaczy sam doszedłeś) Osoby i strony które obserwujesz ustaw na "Ja" wtedy nie powinieneś byc w feedzie znajomych nawet tych którzy mają Cię w obserwowanych. W sumie żaluję ze sam dopiero teraz to zrobiłem..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Książki o tem. prywatności w fotografii
    By believer in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 25-08-2016, 09:49
  2. Facebook
    By Darek Jankowiak in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 13:40
  3. Aplikacja facebook
    By photofun in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 11:49
  4. Facebook
    By OberD in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-08-2011, 22:26
  5. Facebook - nikoniarze
    By admin in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •