Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo wydostojniał.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #12

    Domyślnie

    I kolejny rok za nami. Maylo to już dwulatek, mający w głębokim poważaniu wszystkich oprócz swojej rodziny. Szczytem akceptacji jest pozwolenie na krótkotrwałe pogłaskanie pod pyskiem. Na jakieś większe relacje nie ma szans. Charakterna rasa.
    Na jakieś wielkie bieganie na życzenie również ma wywalone ale coś tam się udało ustrzelić.

    13
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maylo_28_05_22_fb_01a.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	893,0 KB
ID:	63291

    14
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maylo_28_05_22_fb_03.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	757,0 KB
ID:	63292

    15
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maylo_28_05_22_fb_06.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	836,7 KB
ID:	63293

    16
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maylo_28_05_22_fb_10.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	682,2 KB
ID:	63294

    17
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maylo_28_05_22_fb_04.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	690,6 KB
ID:	63295

  3. #13

    Domyślnie

    Pies przepiękny! A i zdjęcia bardzo ładne - całość - model, warsztat fotografa - budzi mój zachwyt. Możesz coś powiedzieć o obróbce?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keszelski Zobacz posta
    Pies przepiękny! A i zdjęcia bardzo ładne - całość - model, warsztat fotografa - budzi mój zachwyt. Możesz coś powiedzieć o obróbce?
    Dzięki za miłe słowa. Obróbka bardzo symboliczna, tak wg mnie. Przycięcie, ściągnięcie "highlights", wyrównanie ekspozycji, balans bieli oryginalny - to w LR, później w PS dwie opcje ruszone symbolicznie suwakami, bardzo minimalne odszumianie, wyostrzenie i.. tyle. Wszelkie rozmycia przed i za psem oryginalne, "prosto ze szkła"- bez ingerencji.

  5. #15

    Domyślnie

    napisz więcej o tej rasie (charakter psa) bo jestem dość mocno zainteresowany
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #16

    Domyślnie

    No właśnie, pewnie te dwie opcje nadały blasku zdjęciom. Zwłaszcza sierść robi wrażenie.
    Jeszcze raz moje gratulacje - zdjęcia w chwili naciśnięcia spustu migawki już były udane, a wyważony PP dodatkowo dodał im wyjątkowej atrakcyjności.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keszelski Zobacz posta
    No właśnie, pewnie te dwie opcje nadały blasku zdjęciom. Zwłaszcza sierść robi wrażenie.
    Jeszcze raz moje gratulacje - zdjęcia w chwili naciśnięcia spustu migawki już były udane, a wyważony PP dodatkowo dodał im wyjątkowej atrakcyjności.
    Co do jakości to szkło 300 mm 2.8 to ta jakość moim zdaniem zbliżona jest do absolutnej. W połączeniu z matrycą D850 daje wyjściowy obrazek w RAW taki, że grzechem jest go jakoś bardzo ruszać.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    napisz więcej o tej rasie (charakter psa) bo jestem dość mocno zainteresowany
    To pies mojej siostry. Ja widuję go na tyle rzadko (w jego mniemaniu), że nie dostąpiłem zaszczytu zostania choćby znajomym. Toleruje mnie, nie szczeka, nie gryzie ale na jakieś bliższe relacje nie ma szans. Nawet miałem go w domu kilka godzin i nic to nie wniosło. Jak był młody to jak to młody - bawił się nie patrząc kto jest kto. Z czasem się zmienił. Zachowanie bardziej jak u kota wobec obcych, po prostu mnie ingnoruje. I tak właśnie opisywana jest rasa - jako nieufny. Ale do swoich jest cudowny. Nauczył się jeździć w przyczepce za rowerem, pływał na kajaku, biega za rowerem itp. Przy tym trybie spędzania wolnego czasu wkomponuje się w to idelalnie. Więcej poza tym, że ja bym go kupił to nie powiem.

  8. #18

    Domyślnie

    Fajne foty!!! Śliczny piesek
    Fuji

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Holenderski rudzielec
    By 4diwr0c in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2016, 11:25
  2. Język holenderski
    By willy_fil_ in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 17:10
  3. [ Przyroda ] Płochacz pokrzywnica
    By U-CUT in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 18:03
  4. [ Krajobraz ] Holenderski pejzażyk
    By mateosite in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 14:27
  5. [ Przyroda ] płochacz halny
    By lortek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •