Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Malta (i Gozo)

  1. #11

    Domyślnie

    Polak potrafi. Gdy wracałem "lotem do domu" z Rio to 1/3 podróżnych miała temperaturę poniżej 36 stopni. Po prostu wszyscy się naćpali lekami przeciwgorączkowymi, by mieć pewność, że wsiądą do samolotu. A wracając do zdjęć to mam taką bardziej ogólną refleksję. Kilka Twoich wrzutek, które tu widziałem jest gorszych niż to co pokazujesz w odnośnikach do flikera. Nie wiem czy to celowy zabieg czy jakaś autopromocja (to nie zarzut, po prostu się zastanawiam), ale takie odniosłem wrażenie, że to co wrzucasz na forum jest sporo gorsze od wrzutek na flikera.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-09-2020 o 23:54

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Polak potrafi. Gdy wracałem "lotem do domu" z Rio to 1/3 podróżnych miała temperaturę poniżej 36 stopni. Po prostu wszyscy się naćpali lekami przeciwgorączkowymi, by mieć pewność, że wsiądą do samolotu.
    rece mnie opadaja. chociaz nie moge powiedziec, zeby w delcie Renu wszyscy byli karni i ostrozni. ale jednak duzo bardziej

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A wracając do zdjęć to mam taką bardziej ogólną refleksję. Kilka Twoich wrzutek, które tu widziałem jest gorszych niż to co pokazujesz w odnośnikach do flikera. Nie wiem czy to celowy zabieg czy jakaś autopromocja (to nie zarzut, po prostu się zastanawiam), ale takie odniosłem wrażenie, że to co wrzucasz na forum jest sporo gorsze od wrzutek na flikera.
    dales mi troche do myslenia, dlatego tak dlugo mi zajelo z odpowiedzia... ale to do myslenia bardziej tak ogolnie na temat co wybieram na flickra (z tego co mam w Lightroomie) i co ewentualnie potem z flickra jako selekcje tutaj czy na CB albo dpreview.

    celowego wybierania gorszych fot tutaj nie ma. normalnie probuje wybrac mala (najchetniej 5-6, jak nie umiem sie ograniczyc to czasem 10 zdjec) selekcje tych bardziej symbolicznych/pocztowkowych ujec z pelnego zestawu na flickrze. i to takich z ktorych moge zrobic cos w rodzaju serii - spojny zestaw logicznie po sobie nastepujacych ujec.

    przy ograniczaniu selekcji mam dosc wyrazna preferencje do ujec bardziej "strawialnych" i czasem odrzucam te "trudniejsze" foty - mniej oczywiste, ktore wymagaja nieco bardziej zaawansowanego ogladajacego. troche w oparciu o liczniki, ktore widze na flickrze, bo po latach wystawiania zdjec w necie mysle ze umiem zinterpretowac ktore z nich oznaczaja, ze zdjecie "chwycilo" naprawde. to oczywiscie nie zawsze pokrywa sie z tym co w moim odczuciu jest najlepsze z zestawu. dosc czesto tak jest, bo ja jestem uparty czlowiek i chetniej wierze wlasnej opinii niz cudzej, ale zawezajac zestaw 20-30 fot z flickra do selecji 5-8 zdjec na forum internetowe w razie watpliwosci czesciej wytne wedlug kryterium co sie bardziej spodoba przecietnemu ogladajacemu niz temu bardziej zaawansowanemu. po przemysleniu wychodzi mi, ze moze zbyt zachowawczo to robie, zwlaszcza jesli to wystawiam na forach gdzie calkiem sporo ogladajacych wie czego sie spodziewac z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 21-09-2020 o 14:27

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Malta na (V)Valet(t)a.
    By cz4rnuch in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-04-2015, 10:05
  2. [ Krajobraz ] Poznań Malta
    By klepyn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2015, 10:05
  3. [ Krajobraz ] Malta (Gozo)
    By Martini30 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 09:01
  4. Malta - poszukuję.....
    By moshica in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 17:55
  5. [ Architektura ] Malta
    By Urban1994 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-09-2009, 20:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •