Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Nowy Rynek w Poznaniu - Biurowiec

    Poniżej przedstawiam 3 zdjęcia nowego biurowca wchodzącego w skład kompleksu "Nowy Rynek". Bryła nie jest może na pierwszy rzut oka oszałamiająca, ale projekt wydaje się co najmniej bardzo rzetelny. To co zwróciło moja uwagę to zabawa geometrią przy rozkładzie okien. Pojawiają się też fajne odbicia i rytmy. Fotograficznie temat ciekawy i jak się wydaje rozwojowy.


    1.






    2.






    3.






  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Sama przyjemność obejrzeć taki budynek, i te zdjęcia. Najbardziej mi podchodzą te mocne B&W, a z kolorowych zbliżenie - zdjęcie 2 - tu kolor gra znaczącą rolę, a i kadrowanie bardzo fajne. Nie wiem czy bym skosu z prawej nie ciął jeszcze dodatkowo, w imię jeszcze większego minimalizmu.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo @creep za napisanie opinii.

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne, czyste, niemal jak rendery 3D... Szczególnie te w kolorze mi pasują.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki @NimnuL . Rzeczywiście zdjęcia 1-3 sprawiają nieco wrażenie wizualizacji graficznych. Z reguły staram się tego unikać, aby zdjęcie nie było "plastikowe". Tutaj jednak nie przeszkadzało mi to; sterylność zgrywała się z tematem. Na marginesie, elementem edycji było przepuszczenie kolorowych fot przez zmodyfikowany filtr zaliczany do grupy "Aparat starodawny"...

  8. #8

    Domyślnie

    Nowy Rynek ? A gdzie to ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Bez tilt shift objektivu bedzie (rzadko) ladnie. Tu widac prostowanie. Sam obiekt malo spektakularny a otoczenie (obiektu) malo ciekawe.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Rynek w Poznaniu
    By Iktorn in forum Architektura
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-11-2009, 16:19
  2. [ Architektura ] Nowy/stary most na Cybinie w Poznaniu
    By bzik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2008, 23:44
  3. [ Architektura ] Rynek w Poznaniu nocą
    By Nikoforumowicz in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-11-2006, 18:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •