Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Po skosie

  1. #1

    Domyślnie Po skosie

    W terenie byłem dziś testować nowy nabytek Benro GH2C i było na kim testować .

    I. W drodze na szczyt

    1/800 s f/8 420 mm
    ISO1600

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ZDJ_1934-Edit.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	2,42 MB
ID:	42991

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne ujęcie...przyjemnie się ogląda...Gdzie wykonałeś zdjęcie ?
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

  3. #3

    Domyślnie

    @Fenixs_Ck dziękuję . Morasko tylko nie wiem czy to jest trakotwane jako miejscowość czy bardziej zielono/rolnicza część Poznania .

  4. #4

    Domyślnie

    Ładny test GH-2C Blisko był, czy jest mocno kadrowany? 420 na FXie sugeruje, że dość blisko byłeś

  5. #5

    Domyślnie

    @madebyzosiek z 50 metrów może ciut więcej. Zatrzymałem się na 420mm ze względu ponieważ od 450 w górę w moim tamronie lekko traci się na ostrości (taki egzemplarz). A z samej głowicy jestem bardzo zadowolony zupełnie inna bajka porównując do standardowej kulowej, którą miałem na początku. Jednak w parze z tym idzie większa masa zestawu przez co ciężej bedzie przedzierać się przez bardziej porośnięte tereny.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo blisko, aż zazdroszczę No głowica, porządny statyw, robi się mało mobilnie, ale znacznie pewniej. Dla lepszej mobilności sprawdza się monopod, ale oczywiście wiadomo że na gimbalu jest lepiej. Na szczęście 200-500 to jeszcze szkło, z którym można spacerować, gorzej jakby to było 400 2.8 lub jeszcze dłuższe coś A zdjęcie super

  7. #7

    Domyślnie

    Teraz statyw+GH2C+D750 (choć ciężki nie jest)+T150-600G2 do tego plecak z dodatkowym osprzętem to ciężar już odczuwalny i dokuczliwy po kilkunastu kilometrach . Stałkę powyżej 300mm z dobrym światłem bym przytulił xD nawet mogłaby ważyć więcej niż to wszystko co mam teraz i bym nigdy nie powiedział, że mi ciężko . Dziękuję za mily komentarz @madebyzosiek.

Podobne wątki

  1. [ Pozostałe ] Wejdziesz Stachu na górę, tam-o, po tym skosie...
    By tompsl in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-07-2011, 22:44
  2. Napis na zdjęciu, po skosie.
    By dem in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 13:45
  3. [ Przyroda ] Typowo zimowy kard po skosie.
    By maroo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 19:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •