Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fader_audio Zobacz posta
    Tu pytanie czy takie coś może się stać z winy czytnika czy raczej karta poleciala???Załącznik 45392
    Miałem dokładnie to samo ostatnio. Na kilka tysięcy zdjęć kilkanaście/kilkadziesiąt miało takie artefakty. Błąd ewidentnie na etapie zgrywania na dysk. Z kilku dni jakie zgrywałem na karcie pozostał mi tylko ostatni ale to wystarczyło do sprawdzenia - ponowny transfer i pliki zgrane bez błędów. Akurat u mnie dotyczyło to karty CF i o dziwooo czytnika nie jakiegoś chińskiego no name ale oryginalnego chińskiego Lexara!

  2. #62

    Domyślnie

    odzyskalem zdjęcia z karty, i te na których był ten błąd tym razem wyglądają ok. Prawdopodobnie jakiś błąd przy zgrywaniu, choć jak chciałem odzyskane zdjęcia skopiować na inny dysk pojawił się komunikat, że jakaś ścieżka uszkodzona. Może coś z dyskiem się robi. Karta prawdopodobnie jest ok, jeszcze ją sprawdzam

    jak kolega radził zainstalowałe mCrystalDiskInfo i niestety karty xqd nie widzi, ale za to na jednym z dysków jest monit, że jest sektor gotowy do remapowania, czy formatowanie tego dysku pomoże, czy trzeba jakiś znowu program do naprawy.
    Ostatnio edytowane przez fader_audio ; 19-11-2020 o 22:57
    Z6, D 7100, D80 + 18-35/1.8 + 24-70/4 s, 85/1.8 s, +50/1.8 af-s +70-300vr +SB900 +....

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    spróbuj zgrać zdjecia przez wifi bezpośrednio z aparatu na komp będziesz wiedział czy to wina czytnika czy karty
    witam,
    Nie mam możliwości zgrania zdjęć przez wifi. Wireless Transmitter Utility nie działa na windows 7. Chyba że ma to ktoś jakoś opanowane to prosze o pomoc, nie chciałbym zmieniac systemu z powodu takiej rzeczy, pozostaje mi kabelek lub czytnik.

    Co do problemu to na 95%, miałem problem z dyskiem, miął jakieś sektory do remapowania. Sformatowałem dysk i sektory zniknęły. tylk oteraz czy dysk będzie pracował dobrze czy lepiej go już wymienić na nowy???

    Dziękuję za pomoc Panowie, bo problem sie rozwiązał.
    Z6, D 7100, D80 + 18-35/1.8 + 24-70/4 s, 85/1.8 s, +50/1.8 af-s +70-300vr +SB900 +....

  4. #64
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    win7 nie ma wsparcia, dziurawe to jak dobry ser szwajcarski, mułowate, nie wspiera poprawnie lub ogranicza sporo sprzętu nowego, aktualizacja jest banalna, szybka i darmowa.

  5. #65

    Domyślnie

    No ale to przecież nie jest wina czytnika tylko karty. Prawda?

    Tak sobie tylko zacytuję.
    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To nie wina czytnika ponieważ czytnik to tylko interfejs połączenia karty z wyjściem USB3 ......
    Za taki czytniczek, za takie byle co, przecież nie warto przepłacać. Taka podrobiona "rakietka" przecież wystarczy. Prawda?
    Ostatnio edytowane przez JK ; 23-11-2020 o 15:11
    Jacek

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Czytnik kart xqd
    By lacov in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-11-2019, 11:37
  2. Jaki czytnik kart SD?
    By josephebeloki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-12-2013, 17:59
  3. Jaki czytnik do ebooków kupić?
    By sibelio in forum Komputery
    Odpowiedzi: 235
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 15:11
  4. Jaki czytnik kart z hubem USB?
    By kkokosz in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 17:52
  5. Jaki czytnik kart zakupić?
    By Articool in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 10:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •