Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21

    Domyślnie

    Dokładnie jak piszesz .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Troszkę namieszaliście, chodzi o to żeby unikać zakupu i używania takich czytników jak ten:
    Co nie zmienia faktu, że właśnie TEN działa u mnie prawie 2 lata. Ale jeśli je prześwietliłeś to pewnie jak padnie to kupię ten niżej.

  3. #23
    Oszczędny w słowach Awatar mitech
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    32

    Domyślnie

    Ja na początku tego roku kupiłem na Amazonie czytnik Lexara za 32 euro z przesyłką. Mój kolega ma czytnik Sony na karty XQD + SD. Robił porównanie szybkości i wyszło na to, że Lexar jest ze 20% szybszy. Osobiście przy takich cenach tych kart bał bym się wkładać do jakiejś chińszczyzny. Sprawdziłem teraz jak jest z dostępnością tych czytników na Amazonie. No i są ale za 52 euro z przesyłką. A czy to drogo czy tanio to już niech sobie każdy sam odpowie. https://www.amazon.de/dp/B012PKXW5W/...564354&sr=8-19
    Pozdrawiam Mirek

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mitech Zobacz posta
    Osobiście przy takich cenach tych kart bał bym się wkładać do jakiejś chińszczyzny.
    Wszyscy pakujemy chińskie karty do chińskich czytników i za pomoca chińskiego kabelka transferujemy pliki na chiński dysk Nie zaklinajmy rzeczywistości

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeden produkt drugiemu nie równy zwłaszcza z chin gdzie kontrola jakości jest częścią tworzenia niskich cen, a sprzedawca często bierze z rozmysłem odpady produkcyjne bo wie że mu klient wszystkiego nie zwróci.

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar mitech
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Wszyscy pakujemy chińskie karty do chińskich czytników i za pomoca chińskiego kabelka transferujemy pliki na chiński dysk Nie zaklinajmy rzeczywistości
    Wszystko się zgadza tylko inna jest kontrola jakości i tok produkcyjny dla Sony, Lexara czy innej liczącej się marki a inny dla brutalnej podróbki czy "zamiennika klasy oryginału" .
    Pozdrawiam Mirek

  7. #27

    Domyślnie

    Ktoś używa może Rocketa 2w1, model XQD03 z dodatkowym czytnikiem kart SD?

  8. #28
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Lepiej brac wersje z samym XQD i tak działa to zamiennie, wiec nie wykorzysta się opcji kopiowania z karty na kartę co mnie interesowało przy podpięciu do fona.

  9. #29

    Domyślnie

    Panowie a kojarzycie czy są takie czytniki, żeby skopiowały zawartość karty xqd na pendrive (albo inną kartę xqd, SD, lub wewnętrzną pamięć) ale bez konieczności podłączania do komputera (jedynie zasilanie)?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przykładowo kabel USB z kompletu Zetki plus kabel OTG za 5zł do fona i kopiujesz na kartę w fonie ?
    ( po podłączeniu masz komunikat na fonie i sobie kopiujesz wszystko lub wybrane )
    Coś musi zarządzać tym kopiowaniem, samo się nie zrobi po kabelku na pendrive

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czytnik kart xqd
    By lacov in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-11-2019, 11:37
  2. Jaki czytnik kart SD?
    By josephebeloki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-12-2013, 17:59
  3. Jaki czytnik do ebooków kupić?
    By sibelio in forum Komputery
    Odpowiedzi: 235
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 15:11
  4. Jaki czytnik kart z hubem USB?
    By kkokosz in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 17:52
  5. Jaki czytnik kart zakupić?
    By Articool in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 10:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •