Witam
Zachecony przerobkami mojego zdjecia przez kolegow z forum zainteresowalem sie tematem obrobki zdjec czarnobialych.
Chcialbym Was spytac o kilka rad dotyczacych wlasnie b&w w photoshopie.
Wyczytalem, ze najlepiej przejscie z koloru zrobic w LAB lub za pomoca Channel mixer. To prawda?
Chcialbym Was prosic o podeslanie byc moze linkow dotyczacych fotografii b&w. interesuje mnie pzede wszystkim sprawa ziarna. Jak najlepiej cyfrowo (niestety) poradzic sobie z tym efektem? Nie jest to sprawa jasna i latwo przesadzic.
Znacie jakies ciekawe strony temu poswiecone?
Bede wdzieczny za wszelka pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami