Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Znalazłem w Bydgoszczy muszlę oczną Nikon DK-21

    Cześć,
    Jeśli to złe miejsce na tego typu ogłoszenie, to proszę o przeniesienie we właściwy dział, żeby zasięg ogłoszenia zwiększyć lub nie zaśmiecać forum.

    Dzisiaj w Bydgoszczy w parku Kazimierza Wielkiego znalazłem muszlę oczną Nikon DK-21. Może to ktoś z tego forum to zapraszam do kontaktu i odbioru osobistego.

    Jeśli właściciel się nie odnajdzie to oddam za darmo, jeśli komuś ma się przydać (zakładam, że nie będzie to na handel).

    Miejsce znaleziska:
    https://www.google.pl/maps/place/53%...57!4d18.004913

    https://www.nikon.pl/pl_PL/product/a...dk-21#overview

    Muszlę już wyczyściłem, wygląda jak nowa
    Załączone miniatury Załączone miniatury IMG_20200829_150556417_HDR_1.jpg  

    IMG_20200829_150601538_HDR_1.jpg  

    Ostatnio edytowane przez NimnuL ; 29-08-2020 o 16:10
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  2. #2

    Domyślnie

    Już dwie zgubiłem, ale żadnej w Bydgoszczy .

  3. #3

    Domyślnie

    Ja już z Aliekspres zamawiam po 3 sztuki co pół roku tyle ich gubię

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  4. #4

    Domyślnie

    Tak łatwo się to wypina z zaczepów?

    W moim Olympus E-1 mocowanie muszli jest na bagnet, trzeba przekręcić, więc przypadkowo nie da się tego odpiąć.. patrząc na cenę oryginału Nikona to w sumie nie dziwne, że to tak często znika...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  5. #5

    Domyślnie

    W porządnych aparatach muszla jest na bagnet i nie ginie, hehe (D3s, D4s, D700, D850 itp.).

    Osobiście walnąłbym na taką muszlę dwie kropelki jakiegoś gumowatego kleju, który wypełniłby luz między muszlą a jej sankami. Jeśli spotykamy się ze spapranym projektem i jego wdrożeniem, warto poszukać rozwiązania innego niż napychanie producentom kieszeni.

  6. #6

    Domyślnie

    Na Aliekspres za takie muszle 3 zł płacę. Ale pomysł z klejem muszę zastosować

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

Podobne wątki

  1. Znowu zgubiłem muszlę oczną... jak sobie radzić?
    By shap in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-10-2019, 11:13
  2. Nikon n90 muszla oczna
    By matti_1989 in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-05-2011, 20:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •