Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bergfuhrer

  1. #1

    Domyślnie Bergfuhrer

    Zdjęcie dla Sebastiana Fijaka - przewodnika górskiego i instruktora szkoleń lawinowych. Ciekaw jestem, co sądzicie.


    1.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1224readySMALL.jpg
Wyświetleń:	633
Rozmiar:	714,3 KB
ID:	41983

  2. #2

    Domyślnie

    Pomysł bardzo fajny, jednak wygląda trochę sztucznie. Zmrożona broda wyglądałaby lepiej, bardziej realistycznie.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie bardzo
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4

    Domyślnie

    Może i sztucznie ale za to bardzo efektownie. Myślę że model zadowolony)
    Mi się podoba.

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadzam się z black70, pomysł fajny ale moim zdaniem brak konsekwencji w realizacji.
    Widzę śnieg, góry - spodziewam się zmarzniętej osoby a ciepła tonacja i jasność psuje odbiór.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za komentarze, nie ukrywam, że był to trochę eksperyment. Ja nalegałem na sesję w plenerze, w górach, natomiast zamawiający jednak uparł się na studio. Zgadzam się, że można by poprawić temat brody, też brakuje mi takiego oszronienia, żeby jeszcze bardziej podbić wrażenie mrozu. @nimnull rozważałem i próbowałem z nieco mroczniejszym klimatem, ale ostatecznie zdecydowałem się na jasną, srebrzysto-szarą tonację (ciepłą???), ponieważ taka właśnie oddaje zimno, chłód i zimowy dzień w górach, a odbijające się słońce od śniegu powoduje, że w zimie w górach potrafi być bardzo jasno Ale w tym wszystkim kolega podsunął mi jeszcze jeden pomysł, następnym razem do wykorzystania, tym razem będzie ciemno, bo w nocy Dziękuję za miłe słowa i za zgłoszenie do fotografii miesiąca

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie i niesamowity klimat.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Świetne zdjęcie i niesamowity klimat.
    Dziękuję

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •