Close

Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 281

Wątek: Produktowe

  1. #241

    Domyślnie

    niestety, tak jak pierwsze ujęcie miało w sobie to coś (tajemniczy monolit, za którym wschodzi słońce), tak "uzupełniające" już mnie w ogóle nie leży. Wyeliminowałeś większość prześwietleń, niedoświetlenia, ale przy tym zabiłeś też chyba wszystkie zalety. Lewa część jasnobrązowa, prawa ciemnoplamiasta zlewa się z ciemnoplamiastym tłem, zamek wygląda jakby łączył 2 osobne przedmioty. No i cała kompozycja... Portfel na kamieniu. Znów w tym przypadku powraca pytanie: "po co to?", którego jakoś pierwsza fotografia nie budziła. Nie wiem czemu.

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    niestety, tak jak pierwsze ujęcie miało w sobie to coś (tajemniczy monolit, za którym wschodzi słońce), tak "uzupełniające" już mnie w ogóle nie leży. Wyeliminowałeś większość prześwietleń, niedoświetlenia, ale przy tym zabiłeś też chyba wszystkie zalety. Lewa część jasnobrązowa, prawa ciemnoplamiasta zlewa się z ciemnoplamiastym tłem, zamek wygląda jakby łączył 2 osobne przedmioty. No i cała kompozycja... Portfel na kamieniu. Znów w tym przypadku powraca pytanie: "po co to?", którego jakoś pierwsza fotografia nie budziła. Nie wiem czemu.
    Pierwsza fota była interesująca bo nie była oczywista. Można było na niej poprawić pewne fragmenty ale zasadniczo było poprawnie. Pomijając dyskusyjną nadmierną grubość (co też szło zmniejszyć). Druga jest powtórzeniem, a chyba nie ma nic gorszego od tautologii. W dodatku wydaje mi się, że naturalnym ujęciem, gdy portfel jest otwarty, to jest leżący. Pozwoliłoby to uniknąć powtórzeń. Natomiast nie jest dla mnie jasne jakie powinno być tło. Może po prostu czarne.

    Choć ja bym dał fragmenty skóry z których się to wycina i szyje. I może jakiś wycinak albo matrycę do suchego tłoku. A portfel, nie na kamulcu, tylko tle warsztatu kaletniczego.
    I byłaby to moja fota.

    --------------------------------

    Dyskutujemy tutaj o fotach jakie to są. A może powinniśmy dyskutować dlaczego takie są i może jakie być powinny? Albo mogłyby być?
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 26-02-2023 o 23:04

  3. #243

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze.

    82.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	coconutmist-m.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	1,37 MB
ID:	70248

  4. #244

    Domyślnie

    serioooo? czemu taki regres?

    Strach liczyć ile razy zwracano Ci uwagę na te pasy światła na etykiecie, fakt, tu są dwa, zamiast jednego, dalej niedobrze. Było już o sztucznych listkach, tu do nich dołożyłeś sztuczne kokosy. Czemu mniejsza buteleczka rzuca większy cień od kokosa?

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    serioooo? czemu taki regres?
    właśnie miałem pisać, że kolega Pilej nic się nie uczy
    bo znów sztucznie, znów na etykiecie prześwietlenia, kokos i liście wklejony na zdjęcie z butelką
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #246

  7. #247

  8. #248

  9. #249

  10. #250

    Domyślnie

    Pilej na litość boską, jakie micro USB, jak centralnie walisz zwykłą wtyczkę USB-A.

Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. zdjęcia produktowe
    By martipless in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 17:58
  2. Domowe studio produktowe
    By rambobambo in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 21:55
  3. Gad - produktowe i inne
    By Gadryiel in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 20:49
  4. Kolejne zmagania produktowe...
    By Sapphiron in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 14:45
  5. Warsztatowe próby produktowe
    By Lukacz in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •