Close

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 281

Wątek: Produktowe

  1. #11

    Domyślnie

    Nivea mi się bardzo podoba. Widać postęp.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Tu raczej Wiesiek mógłby ci rzetelnie popisać, ale dawno go nie widziałem na forum.
    Zaglądam czasem na forum, raczej się nie odzywam bo nie ma za bardzo okazji. Ale jak zamieścisz coś swojego to tego nie pominę.

    Co do tych zamieszczonych fot to nie wiem czego Autor oczekuje - wrzuca taśmowo foty, o radę nie prosi. Może chodzi o "lajki" czy autopromocję. A do każdej foty można by napisać elaborat (co zresztą zrobiłeś) i nic z tego nie wyniknie bo rzetelnej pracy tu nie widać. Raczej szybki efekt na pierwszy rzut oka jakoś wyglądający. Całość strasznie byle jaka...

    Zresztą wszystko doskonale napisałeś i trudno coś dodać.

    Pozdro
    Wiesiek

  3. #13

    Domyślnie

    Nie chodzi ani o lajki ani o autopromocję...
    Przepraszam, że nie poprosiłem o radę, ale o to mi tutaj głównie chodzi, chcę się rozwijać.
    Byłbym wdzięczny za opinię, czy radę. Dopiero zaczynam.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Zaglądam czasem na forum, raczej się nie odzywam bo nie ma za bardzo okazji. Ale jak zamieścisz coś swojego to tego nie pominę.

    Co do tych zamieszczonych fot to nie wiem czego Autor oczekuje - wrzuca taśmowo foty, o radę nie prosi. Może chodzi o "lajki" czy autopromocję. A do każdej foty można by napisać elaborat (co zresztą zrobiłeś) i nic z tego nie wyniknie bo rzetelnej pracy tu nie widać. Raczej szybki efekt na pierwszy rzut oka jakoś wyglądający. Całość strasznie byle jaka...

    Zresztą wszystko doskonale napisałeś i trudno coś dodać.

    Pozdro
    Wiesiek
    Miło wiedzieć że ciągle tu zaglądasz bo Twoje rady to prawdziwy skarb Może niebawem coś wrzucę bo jestem na etapie dogadywania szczegółów z klientem i nie będę ukrywał że może bym nawet prosił Cię o pomoc przy wykonaniu zlecenia. Ale to napisze w Twoim temacie jak nie masz nic przeciwko i aby nie spamować tutaj koledze.
    Co do nowych zdjęć to mam podobne wrażenie jak Wiesiek, ale może to wynika z tego że wrzucasz jakieś swoje stare prace stąd brak zmian w stosunku do rad jakie już padły. Może wrzuć wszystkie stare naraz albo najlepiej najnowsze w których widać że jakieś rady wziąłeś pod uwagę i można ci pomóc.

  5. #15

    Domyślnie

    @Pilej
    Uważam, że na początek warto by było zrobić parę podstawowych tematów. Biały błyszczący walec (czyli biała butelka) na białym tle, może biały matowy. Raz na bezhoryzoncie, raz w abstrakcyjnej przestrzeni. Nauczyć się zakładania różnego oświetlenia. Powiedzmy 5 bardzo różnych interpretacji tego samego układu. Później praca nad wyborem najlepszej perspektywy.

    Na listki i efekty przyjdzie czas jak będziesz umiał poświecić. To mimo wszystko sprawa podstawowa (na razie) dla Ciebie.

    W

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Miło wiedzieć że ciągle tu zaglądasz bo Twoje rady to prawdziwy skarb Może niebawem coś wrzucę bo jestem na etapie dogadywania szczegółów z klientem i nie będę ukrywał że może bym nawet prosił Cię o pomoc przy wykonaniu zlecenia. Ale to napisze w Twoim temacie jak nie masz nic przeciwko i aby nie spamować tutaj koledze.
    Bardzo chętnie. Jak będę potrafił, to spróbuję Ci pomóc.

    W

  6. #16

    Domyślnie

    Ok popracuję nad światłem. Teraz zająłem się fotografią szkła, w różnym oświetleniu

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    dot. ostatniego zdjęcia - nie wiem co zdjęcie miało by proomować -wyciskacz do owoców?
    Bo przeważa w kadrze - na dodatek ucięty
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Ten pomarańcz/ta pomarańcza wydaje sie wręcz brudna. To samo z tym wyciskaczem
    wydaje mi sie że nie jest to szczęśliwe pokazanie fikuśnego kształtu tego narzędzia
    Poziom jasnosci tła mocno odstaje od poziomu jasnosci głównych bohaterów. Odbiór produktu raczej negatywny

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo trafne uwagi. Dodam jeszcze, takich produktów należy unikać.

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. zdjęcia produktowe
    By martipless in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 17:58
  2. Domowe studio produktowe
    By rambobambo in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 21:55
  3. Gad - produktowe i inne
    By Gadryiel in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 20:49
  4. Kolejne zmagania produktowe...
    By Sapphiron in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 14:45
  5. Warsztatowe próby produktowe
    By Lukacz in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •