Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ssaki dwa

  1. #1

    Domyślnie Ssaki dwa



    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #2

    Domyślnie

    I jeszcze powiedz, że to w ciągu jednego spaceru ...
    Tylko pozazdrościć . A fotki, jak zawsze, b.dobre

    ps. zieleń na 2 być może mogłaby byc troszkę cieplejsza, ale ja się nie znam

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo mi się kolory podobają.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

    Domyślnie

    @Keszelski Dzięki. Jak widzisz pierwsze promienie słońca padają na krzak obok koziołka i jego głowę, trawa jest jeszcze w cieniu stąd chłodniejsza kolorystyka. Zawsze staram się pokazać zdjęcie w sposób naturalny tak jak widziało je moje oko bo jak wiadomo balans bieli w aparatach często zawodzi. Pozdrawiam. @crusiek Dzięki, pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  5. #5

    Domyślnie

    Tak właśnie pomyślałem, jak dłużej przeanalizowałem zdjęcie. Faktycznie, w pierwszej ocenie chodziło mi o ziełeń na 1 i 3 planie, krzaki na 2 z promieniami są wyraźnie cieplejsze. Chwała Ci za dbałość w oddawaniu naturalnych barw. Napisałem tak, bo takie miałem pierwsze odczucie, patrząc zwłaszcza na 3 plan.

    ps. ssaki dwa, zdjęcia dwa, ale mają przynajmniej jeden motyw wspólny - patrz lewa noga
    ps2. zdradź to jeden i ten sam wypad do lasu?
    Ostatnio edytowane przez Keszelski ; 31-07-2020 o 22:45

  6. #6

    Domyślnie

    @Keszelski Tak, zdjęcia zrobione w ciągu 0,5h tego samego dnia nad rozlewiskiem. To młody lisek, był jeszcze dorosły i błotniak stawowy. Pozdrawiam.



    Ostatnio edytowane przez FotoDam ; 31-07-2020 o 22:57
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem pod wielkim wrażeniem!
    Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    @Keszelski Dzięki i pozdrawiam również.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Ssaki i ptaki:-)
    By Piotrek_K in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-04-2009, 12:58
  2. [ Przyroda ] Ssaki sebaok'a
    By sebaok in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 22-10-2008, 22:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •