Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Thunderbirds - Poznań

    Mimo że już dwa wątki o tej imprezie były to się jednak dołaczę ze swoim, bo akurat pierwszy raz sie bawiłem w focenie samolotów i przyznam że emocje jeszzce nie opadły.
    Wybrałem częściowo troche inne ujęcia aby Was nie zanudzać tym samym
    Pogoda jak było to już powszechnie widomo, ale na szaroburym niebem była taka piękna granatowo-czarna chmura i na jej tle wyszło już ciekawiej choć technicznie gorzej a dwa że nie było możliwości powtórki ujęć.

    1. Wietrzenie kabin

    2. Zasłona dymna

    3. Minister nadlatuje

    4. Tankowanie

    5. Pod skrzydłami sojusznika

    6. Thunderbirds

    7. Thunderbirds II

    8. Ciągle pada

  2. #2

    Domyślnie

    Mz bardzo dobre zdjęcia... 6 i 7 bardzo podobne ale i tak mi sie podoba

  3. #3

    Domyślnie

    Z tą 1 to się chyba wszyscy w jednym miejscu ustawiliście. Jedno miejsce do fotografowania było wyznaczone, czy się umówiliście?

    Jak u reszty, naziemne gitowo. Ale u Ciebie w odróżnieniu powietrzne zdjęcia moim zdaniem są również dobre. A to dlatego, że ponieważ samoloty rozjaśniłeś, wyszły szumy, ale obiekt główny jest dobrze widoczny. A szumy mi akurat nie przeszkadzają. Howgh.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  4. #4

    Domyślnie

    klasa Mariusz i juz o tym ode mnei Wiesz
    zazdroszcze Ci tych ujec w powietrzu
    nauczylem sie...
    by wylaczac VR przy dynamicznie zmiennych fotach
    i... nie mam takich ujec... tzn mam ale albo nie do konca ostre
    albo... z Twoja glowa w kadrze hihi

    tez swoje wrzuce... jeszcze inne by nie powielac
    bo w koncu stalismy obok siebie
    wiec kadry sa podobne
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #5

    Domyślnie

    no pieknie.
    szkoda, ze jak dotarlem na plyte lotniska, to po przesciu 100m bylem mokry - caly
    aparat zreszta tez, ale przezyl. Zdjec niestety brak.
    Dobrze, ze przynajmniej moge sobie na Twoje popatrzec. Jakos tak lepiej sie czuje.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za miłe słowa

    glisek, moknac można tylko do czasu, potem bardziej się już nie da co do aparatu to tez przeżył i się okazało w warunkach bojowych że jednak D80 wody nie zasysa a było ostro bo w któryms momecie praktycznie nic nie widziałem przez wizjer i myslałem że mam tak okulary zalane a się okazało że to w muszli ocznej jest full wody.

    Sławek ty mi tak nie zazdrość bo przed chwilą ściągnołem sobie ten plik z Twoimi fotami i jeszcze szczęka mnie boli bo jak zobaczyłem np nr 145 to szczena mi tak opadłą że przywaliła o biurko a po obejrzeniu reszty musiałem wziąść coś na uspokojenie, tak że nawet moje usilne przeszkadzanie, zasłanianie i włazenie Tobie w kadr na niewiele się zdało i foty masz debeściackie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    glisek, moknac można tylko do czasu, potem bardziej się już nie da
    Tak tez zrobilem, bo szczerze mowiac nie mialem innego wyjscia
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #8

    Domyślnie

    a swoja droga Grzechu, przez ten pie......ny deszcz
    to jeszcze jedno zle sie stalo:
    zakamuflowany przed woda telefon nie dal szans uszom na uslyszenie jak dzwoniles i sie nie spotkalismy buuu

    ale piwa i tak nigdzie nie widzialem
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Najlepsze 6,7,8... chociaż szumi na 6 i7...

  10. #10

    Domyślnie

    liderami są 6 i 7
    a na pierwsze miejsce dałbym... sześć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •