Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Estera

  1. #1

    Domyślnie Estera

    Mod. Estera

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T45017.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	384,7 KB
ID:	41399

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T45016.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	393,6 KB
ID:	41401

    3. Omyłkowo dwa razy naświetlona ta sama strona kasety.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T45018.jpg
Wyświetleń:	340
Rozmiar:	239,1 KB
ID:	41400
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #2

    Domyślnie

    Omyłki bywają zajefajne.

  3. #3

    Domyślnie

    Pierwsze i trzecie są najlepsze.

    Trzecie bardzo mocno zahacza o sztukę. Bardzo fajny kadr.

    Drugie też ma swój abstrakcyjny klimacik.

    Estera też wnosi niezły klimacik.

    Brawo.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Dawaj więcej. Klimaty tego typu ludzie "na zachodzie" drukują w limitowanej ilości i opylają za grubą monetę.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Dawaj więcej. Klimaty tego typu ludzie "na zachodzie" drukują w limitowanej ilości i opylają za grubą monetę.
    Niestety my jesteśmy wschodem i pozostaje nam jedynie publikacja na forach i fejzbukach.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #7

    Domyślnie

    Ciekawe fotki. Przy pierwszej przypomniałem sobie, że nie cierpię, kiedy do sukienki (choć krój tej jest raczej "robotniczy" niż "romantyczny") dziewczyny wkładają trampki lub glany.

    Przy drugiej zatroskałem się o los modelki. No bo gdzie tu BHP?! Przy upadku z takiej miejscówki co najmniej złamanie nogi ze skręceniem, jeśli nie gorzej... Dlatego jednak nie chciałbym tam widzieć pani Esterki w czółenkach. Rozumiem, jeśli żona, ale czemu aż tak narażać nieznaną kobietę

    Nie wiem, czy podobieństwo zamierzone, ale obie te fotki kojarzą mi się ze stylistyką filmu "Metropolis" z 1927 r. - choć na przykład kuchenka jest o pół wieku młodsza

    Co do nr 3, jak na przypadek (?) świetnie utrafiona pozycja oczu na ramie drzwi oraz nosa i ust po środku przestrzeni na szybę.

    Wrażenie "przedwojenności" kadru delikatnie psuje fakt, że takie logo Shell stosuje dopiero od 1971 roku

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacenty Z. Zobacz posta
    Przy drugiej zatroskałem się o los modelki. No bo gdzie tu BHP?! Przy upadku z takiej miejscówki co najmniej złamanie nogi ze skręceniem, jeśli nie gorzej... Dlatego jednak nie chciałbym tam widzieć pani Esterki w czółenkach. Rozumiem, jeśli żona, ale czemu aż tak narażać nieznaną kobietę
    Tam był taki szerszy gzyms, ale skrót perspektywiczny sprawił, że tego nie widać. Ale masz rację, łatwe to nie było dla modelki (tym bardziej, że cierpi na lęk wysokości).

    Cytat Zamieszczone przez Jacenty Z. Zobacz posta
    Nie wiem, czy podobieństwo zamierzone, ale obie te fotki kojarzą mi się ze stylistyką filmu "Metropolis" z 1927 r. - choć na przykład kuchenka jest o pół wieku młodsza
    Nie oglądałem, ale się z chęcią zapoznam.

    Cytat Zamieszczone przez Jacenty Z. Zobacz posta
    Co do nr 3, jak na przypadek (?) świetnie utrafiona pozycja oczu na ramie drzwi oraz nosa i ust po środku przestrzeni na szybę.
    Wrażenie "przedwojenności" kadru delikatnie psuje fakt, że takie logo Shell stosuje dopiero od 1971 roku
    Przy wywoływaniu w ciemni się nieco wkurzyłem (bo sesji już nie mogłem powtórzyć), ale po odwróceniu na pozytyw spodobała mi się ta pomyłka nawet.
    No na tej beczce mi bardzo zależało. robiłem też kolorową "natychmiastówkę" i w niej też zrobiłem błąd (przeklęty kadr). Podczas oddzielania negatywu od pozytywu zawadziłem czymś i powstał defekt. Zdjęcie poniżej (FP-100C):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P006.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	243,8 KB
ID:	41456
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  9. #9

    Domyślnie

    Oczy lizać. Wszystko mi tu pasuje, absolutnie wszystko, a przy okazji nasunął mi się pomysł na zdjęcie...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Oczy lizać. Wszystko mi tu pasuje, absolutnie wszystko, a przy okazji nasunął mi się pomysł na zdjęcie...
    O, dziękuję. Cieszę się, że Cię zainspirowało.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Estera
    By Cysseq-foto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 14:27
  2. [ Glamour/Beauty ] Estera M. FaszionSeszion (:
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 20:08
  3. [ Portret ] Estera.
    By Boa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 20:08
  4. [ Portret ] Estera w sianie
    By joda99 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:29
  5. [ Portret ] Plener Ostromecko-Estera
    By endrju22 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-06-2009, 23:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •