Chciałem odkurzyć trochę temat tej lampy.
Wcześniej używałem jej z Nikonem D3200 a obecnie z D7200. Z 3200 nie zauważyłem żadnych mankamentów. Z 7200 lampa cały czas pracuje w trybie iTTL-BL. Tryb ten nie wyłącza się przy zmianie położenia palnika. W body nie znalazłem możliwości sterowania lampą opcjonalną, tak aby zmieniać tryb iTTL-BL na iTTL. W samej lampie również nie ma możliwości przełączania trybu. Jest tylko praca TTL Canon lub Nikon. Tryb master do sterowania radiowego lub błyskowego innych lamp, tryb slave, manual i stroboskop. Zmiana ustawień lampy z trybu automatycznego iTTL na master daje jedynie zmianę w zapisie exif. Brak jednak zmiany stopnia naświetlenia. Zmiana obiektywu z typu G na manualny (Helios) nie powoduje zmiany zapisu exif, cały czas jest TTL-BL. Błysk jest bardzo delikatny i niedoświetla sceny. Jedynie zmiana siły błysku na lampie lub w body - nawet do +3ev powoduje widoczny skutek.
Gdy zakładam inną lampę np.: Metz 36 (całkowity automat bez możliwości zmiany ustawień) to obrazek jest naświetlony prawidłowo (przynajmniej dla mnie).