Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 73
  1. #51

    Domyślnie

    @poste no szczerze próbowałem, ale wszystko zarośnięte Pozostaje inna miejscówka. Dzięki

  2. #52

    Domyślnie

    Może jakimś rozwiązaniem byłby bardzo wysoki statyw, choć z drugiej strony to spory wydatek.

  3. #53

    Domyślnie

    @poste Niestety mam dosyć niski statyw.

    15.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	molor.jpg
Wyświetleń:	163
Rozmiar:	606,8 KB
ID:	41615

  4. #54

    Domyślnie

    Temat, obróbka ok. mz (co nie znaczy, że nie można inaczej). Motyw taki sobie, zachód w naturze pewnie ładny, ale na zdjęciu taki zwyczajny.

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Mi zupełnie te ślady traktoru nie przeszkadzają, zdjęcie bardzo przyjemne. Wiadomo, że po polu jeździ traktor.
    Mam w tej kwestii dokładnie to samo zdanie. Traktor na polu jest jak łabędź na jeziorze, ma prawo tam być

    Co do nr 10, ciekaw też trochę jestem, jak ta sceneria mogłaby się prezentować ze światłem z przeciwnego kierunku (skoro z przodu masz zachód, to za plecami masz wschód). Oczywiście nie ze "stalowym niebem" przesadnie słonecznego dnia (o które teraz nietrudno ), ale z jakimiś ciekawymi formacjami chmur. Gdy zostanie rżysko z belami, też może być interesująco.

    Z Twojej serii "wodnej" (nie licząc nr 8 ) najbardziej akceptowalna dla mnie jest fotka nr 12. Bądźmy jednak szczerzy, w Twoim wydaniu dużo bardziej podobają mi się kadry z łąk i pól niż jeziorko. Nie mówię, że tak muszą wszyscy, ale ja tak mam Gdy zaczynamy swoją przygodę z fotografią, podręczniki piorą nam mózg, że powinniśmy spróbować wszystkiego - od astrofotografii po akt, od fotografowania aparatem otworkowym po makro kropli deszczu z czasem 1/8000 sekundy. Prawda jest inna - z czasem wielu z nas ląduje w swojej wąskiej, za to ulubionej specjalności. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz w tym swoje miejsce.

    @poste Nie martw się, to ja czasem czułem się jako "dyżurny recenzent" prac kolegi Pileja, więc ostatnio trochę nabrałem wody w usta - żeby nie postrzegał on swych prac przez pryzmat tylko jednego gustu. Im więcej opinii, moim zdaniem, tym bardziej może być to kreatywne.

  6. #56

    Domyślnie

    Dzięki.

    @Jacenty Z. Widzisz a ja chyba wolę fotografować jeziorka Choć łąki i pola też fajne.

  7. #57

    Domyślnie

    ... Traktor na polu jest jak łabędź na jeziorze, ma prawo tam być...
    Moim zdaniem nieadekwatne porównanie. Zwłaszcza, że chodziło o zryte pole, nie traktor na tymże polu.

  8. #58

  9. #59

  10. #60

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Mazurski zmierzch
    By mskowronski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-12-2016, 10:32
  2. [ Krajobraz ] Mazurski zachód
    By MiX in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-08-2011, 01:53
  3. [ Krajobraz ] Mazurski krajobraz.
    By Celeborn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 20:00
  4. [ Krajobraz ] Warmińsko-Mazurski płotek ...
    By sabs2key in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 18:29
  5. [ Krajobraz ] Mazurski pejzaż
    By Jakub Klimczak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2009, 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •