Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
  1. #21

    Domyślnie

    Wrzuć tu NEF-a, nie ma co teoretyzować .

  2. #22

    Domyślnie

    Okej, łapcie 3 nefy do sklejania, nawet z drzewa się coś wyciągnie Możecie szaleć, z góry dzięki
    Załączone pliki Załączone pliki

  3. #23

    Domyślnie

    Ja chętnie bym się dłużej pobawił, ale czasu brak. Szlifiera w dłoń i wracam do cięcia płytek
    Podrzucam linka z tym co popsułem Tobie z tego JPGa, wybacz jeśli przesadziłem

    LINK
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pilej Zobacz posta

    Mi też nie najlepiej, brakuje mi np mojej ulubionej opcji dehaze
    W Affinity jest w Filters -> Haze removal

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Ja chętnie bym się dłużej pobawił, ale czasu brak. Szlifiera w dłoń i wracam do cięcia płytek
    Podrzucam linka z tym co popsułem Tobie z tego JPGa, wybacz jeśli przesadziłem

    LINK
    Etam gadasz, że popsułeś, fajnie Ci wyszło

    Ja za to chyba przedobrzyłem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lodki-16x9-male.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	722,8 KB
ID:	41374

    Keszelski, dzięki wielkie, tego mi było trzeba

  6. #26

    Domyślnie

    Tu masz tutorial nt tego filtra

  7. #27

    Domyślnie

    @Pilej Ogólnie to mam sporo swoich zdjęć, którymi powinienem się zająć, więc Twoje wrzuciłem na chwilę, bez jakiegoś dopieszczania. Po prostu kilka minut zabawy w LR, niewiele dłużej niż napisanie tego posta . Oczywiście efekt może się nie podobać jako przesadzony, chciałem tylko pokazać że z jednego NEF-a można sporo wyciągnąć.
    https://portalpodroze.pl/wp-content/...DSC_0137_m.jpg

    Ps. Można oczywiście iść w jakieś odjechane kolory, w dobie komórek mogłoby nawet bardziej przyciągnąć wzrok co niektórych oglądających na dłużej, ale moim zdaniem to już przesada.
    https://portalpodroze.pl/wp-content/...SC_0137_mm.jpg
    Ostatnio edytowane przez poste ; 15-07-2020 o 00:27

  8. #28

    Domyślnie

    Ciekawe, czy ktoś coś kombinuje, mam nadzieję, że tak, ja na chwilę jeszcze przysiadłem, różnica między znaczkiem pocztowym jpg a nefem do niebo a ziemia
    Teraz już wiem, skąd to "zamglenie" się wzięło... Musisz popracować nad wielokrotną ekspozycją, bo potem trzeba walczyć jak lew w postprodukcji. Szkoda czasu na to, lepiej ten czas spędzić na kolejnych kadrach Moim zdaniem lepiej jest nieco więcej z cienia wyciągnąć niż walczyć z tą poświatą. Starałbym się szukać takiego miejsca, żeby trawsko nie dominowało zbytnio nad kadrem.
    Z 3 zdjęć dużo więcej detalu da się uzyskać, lepiej zapanować nad kolorem no i niebo się pokazało, ileż tam jest kolorów , można było też trochę zawalczyć ze słońcem LINK
    Kadru już poprawić się znacząco nie da
    Sam się zastanawiam nad affinity ... ale nie wiem, czy chce mi się uczyć kolejnego softu ...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Panowie za obróbki Zarówno @poste jak i @crusiek fajne obróbki, choć druga wersja @poste chyba rzeczywiście przesadzona (moim zdaniem).

    @crusiek obrabiałeś jednego NEF'a, czy sklejałeś z 3 zdjęć? Bo Słońce Ci super wyszło.

  10. #30

    Domyślnie

    Sklejałem z 3 zdjęć.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Mazurski zmierzch
    By mskowronski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-12-2016, 10:32
  2. [ Krajobraz ] Mazurski zachód
    By MiX in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-08-2011, 01:53
  3. [ Krajobraz ] Mazurski krajobraz.
    By Celeborn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 20:00
  4. [ Krajobraz ] Warmińsko-Mazurski płotek ...
    By sabs2key in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 18:29
  5. [ Krajobraz ] Mazurski pejzaż
    By Jakub Klimczak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2009, 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •