Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Kiedy doszedłem do nr 3 musiałem kilkakrotnie szybko przewinąć ekran w górę i w dół, żeby upewnić się, że to ciągle ta sama modelka Trochę też wpada w oko mało fotogeniczne (lekko odstające, nisko umieszczone) ucho na nr 1. Myślałem, że kobiety raczej zawsze je zakrywają, zwłaszcza jeśli mają tak bogate ku temu możliwości (długie włosy)...

    Nie znam się na portrecie (o ile na czymkolwiek znam się bardziej niż przeciętnie), ale mi to bardziej podchodzi pod kategorię "krajobraz z nimfą" niż portret. Wysoki punkt widzenia i szeroki kadr na nr 1 i 2 sprawiają, że kontakt widza z dziewczyną staje się mniej "osobisty". Natomiast kwiatek na nr 2 i 3 był ostatnią rzeczą jaką zauważyłem. Tam gdzie toń wody niezmącona była, nie kusiło Cię pobawić się trochę w odbicia?
    Ostatnio edytowane przez Jacenty Z. ; 04-07-2020 o 13:31

  3. #3

    Domyślnie

    Ładna modelka, ale chyba nie wykorzystałeś jej atutów w pełni, 1-2 na początek sesji ok, ale nie porywają, 3 nie do końca ta noga z odbiciem wyszła korzystnie.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  4. #4

    Domyślnie

    Świetna miejscówa, pomost jest git a panna w cieniu jak należy. Co więcej, modelka też jest na klimacie.

    Jeśli chodzi o kadry, spójrz na to, co mogłeś poprawić w kwestii nóg (foto 1, 2, 3), brzucha (foto 3...) czy światłocienia na nosie (foto 3). Nie zawsze trzeba pokazywać wszystko, z racji tego iż niewielka część modelek wychodzi z tego obronną ręką lub wręcz zwycięsko, zwłaszcza jeśli nie retuszujesz. Spięte lub zdeformowane (nie mam pewności) palce prawej stopy na zdjęciu nr 1 też wyłażą z kadru.

    Myślę też że przy tej konkretnej osobie półprofil (jak na dwójce) robi krzywdę. Ten na trójce jest zdecydowanie lepszy, poza światłocieniem na nosie.

    Działaj dalej, niewiele brakuje do optimum. Próbowałeś może zwodować modelkę wśród tych lilii?
    Ostatnio edytowane przez KaarooL ; 07-07-2020 o 01:57

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Mów mi szeptem....
    By timi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-02-2017, 21:57
  2. [ Portret ] Mów mi szeptem...
    By timi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 12:52
  3. [ Portret ] Mów mi szeptem...........
    By timi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 22:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •