Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32
  1. #31

    Domyślnie

    W temacie masz pro rady, kwestia czy rozumiesz ich znaczenie i czy sie interesujesz. Jak pierwszy raz mialem lustro to bylo auto i "czemu takie rozmazane", blabla.
    Wpierw uczysz sie M, potem w sumie uzywasz A dopoki nie przepala albo nie spelnia wymagan. Drugi krok, zawsze raw, zawsze obrobka - porownania z telefonem byly niestety silnie nietrafione.

    Co bylo problemem w tym temacie? ja mysle ze albo zdjecia w LV albo czasy z automatyki, inaczej sknocic sie nie da. Zamiast d500 - wolalbym d780 :P

    ps: aaa i tak jak zelber pisal, czasami bywa, ze za bardzo sie bujasz, bywaja anomalie, ze 1/4000 sa takie sobie glownie przez ruch fotografa - druga sprawa, starsze szkla warto domykac i nie ma to jakiegos wielkiego wplywu, jezeli wypelniamy kadr
    Ostatnio edytowane przez bomkallo ; 25-06-2020 o 18:10

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    W temacie masz pro rady, kwestia czy rozumiesz ich znaczenie i czy sie interesujesz. Jak pierwszy raz mialem lustro to bylo auto i "czemu takie rozmazane", blabla.
    Wpierw uczysz sie M, potem w sumie uzywasz A dopoki nie przepala albo nie spelnia wymagan. Drugi krok, zawsze raw, zawsze obrobka - porownania z telefonem byly niestety silnie nietrafione.

    Co bylo problemem w tym temacie? ja mysle ze albo zdjecia w LV albo czasy z automatyki, inaczej sknocic sie nie da. Zamiast d500 - wolalbym d780 :P
    Nie chodziło o LV - zdjęcia robiłam i przez wizjer i LV i były knoty, teraz nawet jak robię LV to nie są tak porozmazywane jak jeszcze przedwczoraj. Używałam M, bo myślałam, że może faktycznie P nie ogarnia i tryby AF też testowałam. Ten przełącznik od blokady pola AF też z początku przełączałam, bo już próbowałam wszystkiego. Ostatecznie o nim zapomniałam i został na lock. Wczoraj uznałam, że może to faktycznie to, i już nic nie zmieniam. Ale faktycznie, jak znowu zaznaczam lock to widzę, że jednak nie to chodziło. Więc nie wiem. Dobrze, że teraz działa i się dogadujemy.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Fotografia sportowa w hali
    By Kokesz in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-03-2015, 11:54
  2. Fotografia sportowa- skatepark
    By kherrowca in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 11:04
  3. Fotografia sportowa w hali
    By Marszal in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-09-2008, 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •