Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71

    Domyślnie

    @OjTam ile masz na skrzynce?

  2. #72

    Domyślnie

    Równiutko ćwiarteczka
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #73

    Domyślnie

    @siemalysy ciut więcej, niż o 15:49. Moneta już nie wystarczy.

    Głosowanie.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 29-06-2020 o 21:08
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie, co ty. Nie mam tyle roboty, to by była kupa szmalu i musiało by to na siebie zarabiac. Kupiłem z sentymentu (marzenie dzieciaka) i do zabawy. Natomiast można do niego podpiąć niektóre cyfrowe dupki. Stare, z ISO 400 i max 50 Mpx o ile kojarzę. Juz nie są drogie, tańsze niż Nikon D850 a Mpx więcej Raczej takiej cyfrowej dupki nie kupię, chyba, że mi odbije @RobertMiernik miał taką, ale 25 Mpx. Robercie, jesteś? Jakie masz szkiełka i które polecisz?
    Czekam na pare dupereli z Chin, np przejściówkę optyki na body Nikona. Skoro mam Sonnara to powinienem go wypróbować, zobaczyć jak maluje na cyfrze też. Obawiam sie tylko, ze będzie bardzo nieostry. Są przejściówki, a w necie nie można znaleźć dużych plików i sie zdecydować na konkretne szkiełka. Np 150 czy 180 mm. Podobno 180 lepszy (droższy o 1000) ale .. sampli z cyfry brak, a skany znalazłem .. ze słabego skanera płaskiego. No i znowu muszę wszystko sprawdzać sam. Życie
    w odbytów niebytów
    a fu!
    powstał bo hasska obrażajo! ))



    jak ISO 400 jak spokojnie na 800 można robić a 1600 nawe ma (ale lepiej nie tykać ;P)

    mam H2 czyli najstarszy prawie model, z PhaseOne P25 i 80mm i 50-110mm

    Nadal fantastyczna maszyna jeśli chodzi o głębię ostrości i "magiczną plastykę" ;P

    Co do reszty, to czy to w ogóle jest ten sam bagnet? Niestety z obiektywami nie pomogę, wydaje mi się, że H i 503 nie mają tej samej bazy obiektywów ale nic sobie obciąć nie dam - nie pamiętam.

    Gratulacje w każdym razie, zakup zacny
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #75
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Jest adapter by szkła z systemu V czyli np z 503 szło podpiąć do nowych H. Na ebayu lezy aktualnie za 4 tys...
    Jestem w szoku bo Sonnar 180 jest bardzo ostry na cyfrze, na D800. I ma ciekawy bokeh. Distagon mydli, otwarty.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #76

    Domyślnie

    I jak wrażenia Jacek z Hasiaka? masz już jakieś zdjęcia? Sam poluje na ten adapter w "normalnej " cenie.
    Tak samo magazynek pod H na film i pierścień 13mm.

    Analog 503cw też mi się marzy ale to już większy wydatek ale i dobra inwestycja bo ceny sukcesywnie rosną za system V.

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jest adapter by szkła z systemu V czyli np z 503 szło podpiąć do nowych H. Na ebayu lezy aktualnie za 4 tys...
    Jestem w szoku bo Sonnar 180 jest bardzo ostry na cyfrze, na D800. I ma ciekawy bokeh. Distagon mydli, otwarty.
    Tak w tą stronę zawsze, tzn. stare do nowych.
    Ale kwota taka bym powiedział dobra, nie za niska...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #78
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    I jak wrażenia Jacek z Hasiaka? masz już jakieś zdjęcia?
    Jestem zarobiony. na razie sprawdziłem zakup, tzn przestrzelałem rolkę filmu na prawie każdym czasie i przysłonie (zblokowane EV, wiecie w czym rzecz)
    Podobno bywają kłopoty z dłuższymi czasami. Film idealnie równiutki, nawet 1s, czyli sprzęt OK.
    Nie mam ciągle czasu na sesje. Wezmę aparat na plener.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #79

    Domyślnie

    Nie daj długo czekać.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. Zadania Tematyczne #14/20 - Most.
    By OjTam in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 09-06-2020, 21:11
  2. Tematyczne 12/20- Biało i Czarno
    By OjTam in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 19-05-2020, 21:08
  3. Zadania tematyczne No. 36 - 1,3,5,7
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 383
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 22:19
  4. [ Reportaż ] Biało-czerwono-czarno.
    By PiciuD300 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 22:15
  5. Biało-czerwono.
    By PiciuD300 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-11-2013, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •