Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Islandia

  1. #1

    Domyślnie Islandia


  2. #2

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia, sorry za ot, ale, jak tam jest z pracą na Islandi? Łatwo? Jak bym pojechał na przysłowiową "pałe", to coś znajde? Ja za kilka dni wybieram sie własnie na pałe do Holandi.. jeszcze raz sory za OT, a widoczki, naprawde super.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  3. #3

    Domyślnie

    Wlasnie troszke malo tej Islandii na Twoich fotach, mialem sie tam wybrac rowerem, ale sie nie udalo. Moze za rok. Na pewno jeszcze cos masz, wiec sie chwal chlopie
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  4. #4

    Lightbulb

    1. ładna. kupuję ją.

    2. kadr ok. ale ci kolesie nie pasują do niczego. albo bez kolesi albo jeden bliżej....
    D200+N 50mm f/1.8+SB-800.

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Widać, jak bardzo się różnimy...

    Oba fajne, ale to z 'kolesiami' dużo bardziej mi podchodzi. Bez kolesi byłaby mdła pustka - z kolesiami zdjęcie żyje. Rewelacja! Tak uważam, i daję dużego PLUSA za dwójkę!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    Początkowo 1 - bo ja lubię takie widoczki. Ale im dłużej patrzę na 2, tym bardziej mi się ona podoba. Motocykliści potęgują wrażenie głębi, czuję się jednym z nich.

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  7. #7

    Domyślnie

    Super foty, w szczególności 2. z motocyklistami, gdzie według mnie pełnią najwarzniejszą rolę w kadrze, wprowadzając życie...

    Pozdrawiam,
    Marcin

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Trójka świetna.. tylko gdzie jest UFO?

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajne... Islandia mało znana, ale bardzo ciekawa. Wybieram się tam za rok. Gdybyś miał więcej to wrzucaj...
    Grupa GRYF | D300s | MB-D10 | N12-24/4 G DX AF-S | N17-55/2.8 G DX AF-S | SB-800 | and ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •