Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Agitacja wyborcza

    Hmm, jak by to skomentować...?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03399_m.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	661,8 KB
ID:	40554

  2. #2

    Domyślnie

    Niebezpiecznie komentować
    Chata w ruinie ]:->
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #3

    Domyślnie

    Oto nasz nowy polski dom. Budujemy go razem.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #4

    Domyślnie

    Trochę zapędziłeś się z tym usuwaniem. Usunąłeś nawet moja prośbę o pożyczenie zdjęcia i stwierdzenie, że dla mnie jest śmieszne bez względu na to kto jest na plakacie. Hmmm...

  5. #5

    Domyślnie

    @Jacek_Z
    Nie przesadzasz trochę? Tak, niektórzy tu mają nawalone w głowach i zero dystansu, to wiemy od pewnego czasu bardzo dobrze. Mają narzucać swoje fobie reszcie ludzi na forum? Dałem zdjęcie chyba w odpowiedniej kategorii. Chcesz zmienić tytuł? Po co, każdy tytuł będzie kojarzący się niektórym z cholera wie czym. Więcej luzu ludzie, stemplujcie swoje zdjęcia, nie cudze.
    Widzę, że Jacku robisz wszystko, żeby zniechęcić do wrzucania zdjęć na forum. Przynajmniej mnie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ps. Zbliżenie na ten plakat, to są dopiero opary absurdu i kawałek życia w Polsce. Tego już nie będę wrzucał na forum, choć moim zdaniem z polityką ma niewiele wspólnego.

  6. #6

    Domyślnie

    Przypisujesz mi jakieś dziwne intencje, nie wnikam w to porównanie, nie chcę "gównoburzy" jak zgrabnie to nazwałeś. Dla mnie to zwyczajnie zabawne zestawienie, a że każdy doszuka się treści jakie mu chodzą po głowie? Cóż, uderzaj się w swoje piersi, nie moje.

  7. #7

    Domyślnie

    Panowie, luzik Kogo zdjęcie uwiera, jego problem. Będzie miał skojarzenia? Wolna wola. Dla mnie to przede wszystkim świadczy o braku refleksji, delikatnie mówiąc, osób które w tym miejscu powiesiły plakat wyborczy. Faktycznie, nie ważne jakiego kandydata, każdy budziłby jakieś skojarzenia. Pomnik ludzkiej głupoty, dla mnie zabawny. Naprawdę polecam więcej dystansu.

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Trochę zapędziłeś się z tym usuwaniem. Usunąłeś nawet moja .

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    @Jacek_Z
    Nie przesadzasz trochę? Tak, niektórzy tu mają nawalone w głowach i zero dystansu, to wiemy od pewnego czasu bardzo dobrze. Mają narzucać swoje fobie reszcie ludzi na forum?
    .
    Widzę, że Jacku robisz wszystko, żeby zniechęcić ..
    Robię wiele, żeby nie było zadym. Za to o "nawalone w głowach" powinieneś dostać kartkę. Wrzucasz cos prowokującego do dyskusji politycznej. Zaskoczyło cie to, że takie sa komentarze? Nie, spodziewałeś się ich. Ja nie myślę o zdjęciu. Ja myślę o forum.
    Możecie sobie mysleć co tyko chcecie, ale niekoniecznie musicie te myśli przelewać na forum. Wiecie doskonale, że o polityce i religii ma tu być cicho.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Przypisujesz mi jakieś dziwne intencje,
    Ludziska, jak coś zostawię to od razu ktoś napisze że dlaczego usunąłem to, a komuś innemu nie usunąłem tego. Wiemy o tym doskonale, tak jest praktycznie zawsze gdy coś jest czyszczone.
    Ktoś może pisać bez intencji, ktoś w zawoalowany sposób. Ale to prowokuje do odpowiedzi coraz mniej zawoalowanych, albo i wprost nieodpowiednich (polityka). I teraz bądź mądry i rozsądzaj, który to post jest za mocny, a który może być. Nie będę przeprowadzał analiz, prowadził korespondencji na PW itd.
    Uprzedzałem, że powrót do polityki skończy się zamknięciem wątku. Byłem przekonany, że tak się stanie i jak widać sie nie myliłem. Usunąłem kolejne 13 postów i zamykam watek.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-06-2020 o 13:04
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Podobne wątki

  1. Kampania wyborcza - ceny
    By stachu321 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 08:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •