Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin pleneru preferujesz. Wielowybór, wpierw przeczytaj post do konca

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 24-26 lipca - jedyny termin

1 5,56%
  • 24-26 lipca - termin optymalny

12 66,67%
  • 24-26 lipca - niefajny, ale pojadę

2 11,11%
  • 24-26 lipca - nie, odpadam, niestety

3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - jedyny termin

0 0%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - termin optymalny

10 55,56%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - niefajny, ale pojadę

3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - nie, odpadam, niestety

3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - jedyny termin

0 0%
  • 14-16 sierpnia - termin optymalny

10 55,56%
  • 14-16 sierpnia - niefajny, ale pojadę

3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - nie, odpadam, niestety

1 5,56%
  • 21-23 sierpnia - jedyny termin

0 0%
  • 21-23 sierpnia - termin optymalny

7 38,89%
  • 21-23 sierpnia - niefajny, ale pojadę

5 27,78%
  • 21-23 sierpnia - nie, odpadam, niestety

2 11,11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Domyślnie

No niestety, te "psowe popisy" robią z dziewczyn księżniczki, którym się po jakims czasie zdaje że faktycznie nimi są.

Domyślnie

Charakter to jeszcze inna kwestia. I tego ze zdjec z pf czy fb już się nie odczyta.
    Moje systemy: Nikon Hasselblad Mamiya Leica Pentax Rolleiflex FKD i około 30 szkiełek.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja mam dokładnie takie samo podejście. Tzn jesli rozważam, to raczej nie 2, a 3 aktówki, skoro jest "nadmiar" kasy. 4 to przesada. Chcę atrakcyjnych modelek. Sęk w tym, że większość pf ocieka PSem i nie dam głowy kogo zobaczymy na żywo. O dziwo zamiast pf ja wolę zobaczyć prywatne zdjęcia na fejsie, wtedy wiem więcej o naturalnej fotogeniczności dziewczyny, a nie o umiejętnosciach obróbkowych fotografów. Bo nasi uczestnicy pleneru mają te umiejętnosci różne. Chce by "surówka" z sesji wyglądała dobrze.
    I tak trzymaj! Jacku wierzę w Ciebie. Pewnie będą to 2 misski jedna z playboya, a 4 z top model 😉
    Ostatnio edytowane przez pinokio ; 27-06-2020 o 23:33 Powód: Błąd

Domyślnie

Klaudia (El Dursi) była i w Playboyu i w TOP Model ale ona raczej nie przyjedzie. Zaczynała u mnie, jak miała 14 lat. Wspomnienia
    Angelika, kojarzysz z Luboradzy w 2011, też była w Playboyu i w Top Model, teraz, tzn od lat jest u Wojewódzkiego.
    Na te chwilę nie mam żadnej nowicjuszki, która by się az tak zapowiadała. tzn takiego mojego odkrycia, która nie jest znana na razie.
    Mam 2 kociaki, jedna z Warszawy druga z Krakowa, one mogą zająć daleko, ale chyba je sponsorzy zmarnują. No i one nie sa "moje".
    Moje systemy: Nikon Hasselblad Mamiya Leica Pentax Rolleiflex FKD i około 30 szkiełek.

Domyślnie

Jedzie może ktoś z Warszawy i ma wolne miejsce?

Domyślnie

Jedzie sporo z Warszawy (sześć i siódma z Piaseczna), ale będą też do zabrania modeliny z Warszawy.
    Na dniach dam wykaz kto jedzie i skąd on jest.

Wpłaciło 15 osób, jest jedno wolne miejsce. Jesli ktoś się chce dopisać (albo wycofać) to ostatnia chwila.
    Proszę by osoby, które wpłaciły na pokój dwuosobowy a chcą jedynkę mi to zakomunikowały tu lub na PW. Byc może ponownie, ale ja mogłem czegoś nie zanotować.
    Jeśli ktoś wpłacał wyższą kwotę na jedynkę to mi nie musi pisać.
    Jest kłopocik, bo Beata jest zapisana na pokój 2 osobowy, a nie ma kobiety do dokwaterowania.
    Magda @Bluesette ty bierzesz pokój jedynkę by pomieścić stylizacje?
    Wyżywienie - są tu wegetarianie weganie itp?
    Chcę Hani podać dokładną ilość osób i pokoi jedynek i uwagi co do wyżywienia.

Założę grupę na fejsie. Uwaga, kilka nowych osób (będzie wyjątkowo dużo nowych ludzi) nie ma mnie w znajomych, zaproście mnie https://www.facebook.com/jacek.ziolkowski
    bym mógł Was zaprosić do grupy.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-07-2020 o 14:04

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456