Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin pleneru preferujesz. Wielowybór, wpierw przeczytaj post do konca

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 24-26 lipca - jedyny termin

    1 5,56%
  • 24-26 lipca - termin optymalny

    12 66,67%
  • 24-26 lipca - niefajny, ale pojadę

    2 11,11%
  • 24-26 lipca - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 14-16 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 14-16 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    1 5,56%
  • 21-23 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 21-23 sierpnia - termin optymalny

    7 38,89%
  • 21-23 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    5 27,78%
  • 21-23 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    2 11,11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73
  1. #41

    Domyślnie

    Nie. Kasia też chce jechać jako obserwator, ale ma swoje konto na forum i sama napisze.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  2. #42
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Jacku

    Pomyśl nad tymi trzema modelkami aktowymi... Nie wydaje mi się by znalazło się wielu przeciwników z wężem w kieszeni.
    @KaarooL - nie mam od ciebie info, PW nie przeczytane, wpłaty brak. Wydaje się, że chcesz jechać ale ..?

    Na te chwilę mam wpłaty od 9 osób i od 4 osób deklaracje, że wpłacą zaraz na 100%, jeśli Kaarool też to nas by było 14. Czyli mogę wyruszać na łowy jeszcze 2 uczestników.
    Jeśli tak zostanie to mogą być dwie grupy 3 i dwie grupy po 4 uczestników (wyrównam finanse tych co będą w liczniejszej grupie). Jest sporo opcji.
    Nie liczę TOP, liczę tylko zrzucających sie na modelki.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #43

    Domyślnie

    Jacku, dzięki za info. Jutro będę mógł potwierdzić, zgodnie z tym co napisałem w PW.

  4. #44
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Są wpłaty od 11, czekam na wpłatę od pinokio, od Vorlona i decyzję (i ew. wpłatę) od Kaaroola.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #45

    Domyślnie

    Ode mnie pójdzie kasa jak mówiłem. Jadę na 100%

  6. #46
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Jest kasa od wszystkich, od 14 osób. Mogę szukać jeszcze dwóch.
    Mamy opcje taką, że jedzie nas mniej, mamy 2 modelki do aktu, albo jedzie więcej i są 4 modelki do aktu. Albo po środku, tak jak teraz i sa 3 do aktu. Nie liczę dokładnie, to nie ma sensu w tej chwili bo zaraz okaże sie że jest nas 13 albo 15.
    Ktoś napisał, że nie chce aż tyle aktu. Oczywiście nie trzeba rozbierac modelek, one sie ucieszą ze zdjęć w ciuchach.
    Natomiast modelkom sie płaci za dyspozycyjność, więc bez sensu jak mają być ubrane.
    Przy takiej grupie (12 foto) jedna modelka aktowa zamiast ciuchowej to jest jakieś 50 złotych na głowę.

    Kto chce pokój 1-osobowy? Marek?
    Ci co wpłacili od razu za jedynke to nie muszą sie ponownie deklarować.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #47

    Domyślnie

    Dobrze prawisz, Jacku. Warto dotować sztukę, zwłaszcza tą, którą mamy szansę współtworzyć osobiście...

    Jeśli komuś nie pasuje nagość, może np. przywieźć gustowny (wedle swego uznania) rekwizyt nazywany kocem a my Mu modelkę w ten koc* zawiniemy. Silver tape też się znajdzie. Potem uwolnimy modelkę z owej kreacji i będzie jak nowa, pod akty i nagość niezbyt zakrytą.


    * koc nie powinien zostawić śladów na skórze, co czyni go co najmniej kompatybilnym z późniejszym foceniem aktowym

  8. #48

    Domyślnie

    Jacku, będziesz zamieszczał listę uczestników? Jest jeszcze nagość zakryta. Też nie chcę samych golasów ?. Jacku, możesz powiedzieć modelkom, żeby wzięły trochę delikatnych i przeźroczystych ciuchów

  9. #49

    Domyślnie

    Dwie aktówki to rozsądne minimum. Przy ewentualnych zmianach typu modelki kierowalbym się raczej jakością modelki, a nie zakresem. Osobiście wolę dobrą portretówkę niż średnią aktówkę.
    Ciechocinek nie jest idealna lokalizacją na plener czysto aktowy, dlatego byłbym ostrożny z samymi aktówkami, ale nie będę kładł się "Rejtanem". Jeżeli przywieziesz 4 genialne aktówki to będę ostatnim, który rzuci kamieniem.

  10. #50
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek M. Zobacz posta
    Dwie aktówki to rozsądne minimum. Przy ewentualnych zmianach typu modelki kierowalbym się raczej jakością modelki, a nie zakresem. Osobiście wolę dobrą portretówkę niż średnią aktówkę.
    Ja mam dokładnie takie samo podejście. Tzn jesli rozważam, to raczej nie 2, a 3 aktówki, skoro jest "nadmiar" kasy. 4 to przesada. Chcę atrakcyjnych modelek. Sęk w tym, że większość pf ocieka PSem i nie dam głowy kogo zobaczymy na żywo. O dziwo zamiast pf ja wolę zobaczyć prywatne zdjęcia na fejsie, wtedy wiem więcej o naturalnej fotogeniczności dziewczyny, a nie o umiejętnosciach obróbkowych fotografów. Bo nasi uczestnicy pleneru mają te umiejętnosci różne. Chce by "surówka" z sesji wyglądała dobrze.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Ewa - warsztaty studyjne u Jacka_z
    By robsonzbydzi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •