Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin pleneru preferujesz. Wielowybór, wpierw przeczytaj post do konca

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 24-26 lipca - jedyny termin

    1 5,56%
  • 24-26 lipca - termin optymalny

    12 66,67%
  • 24-26 lipca - niefajny, ale pojadę

    2 11,11%
  • 24-26 lipca - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 14-16 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 14-16 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    1 5,56%
  • 21-23 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 21-23 sierpnia - termin optymalny

    7 38,89%
  • 21-23 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    5 27,78%
  • 21-23 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    2 11,11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 73
  1. #31

    Domyślnie

    Moje 0,03 PLN. Podoba mi się pomysł 2 sesji w piątek i 2 w sobotę i jestem bardzo za. Sesję w niedzielę rano to zwykle co najwyżej pół sesji - i nie mam tu na myśli czasu trwania - przynajmniej nie wyłącznie
    Pomysł z parą modelek aktowych generalnie mi się podoba, ale zachowałbym go na przykładowy Dwór Luboradza. W Ciechocinku z miejscówkami pod akty będzie trudno. Teren własny pensjonatu jest mały, a wyjście w teren grozi sankcjami Sanepidu za wywołanie nielegalnego zbiegowiska. W sezonie wszędzie tłoczno.

  2. #32
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Przecież właściwie nie robiliśmy zdjęć w mieście. Były zdjęcia w ruinach budynku, były na opuszczonym basenie, były nad Wisłą (dzika plaża, tam jest długi brzeg).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #33

    Domyślnie

    Oj lipcowy termin nooo trudno może za rok bardziej mi podpasuje termin. Fakt, plaża nad Wisłą jest tam fajna. Są też w okolicy ruiny zamku ale turyści się kręcą. Z tymi ruinami i basenem to wiesz jest tam zakaz wchodzenia. Jak my byliśmy to ktoś na nas nasłał jakąś straż miejską. Trochę przygód było ale nadały smaczku. Jest też opuszczony dworzec haha Fafniak pamiętasz jak wypożyczyliśmy wózek ze sklepu staroci hahaha. Kurde ale się ubawiłam hahaha.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    . Jest też opuszczony dworzec haha Fafniak pamiętasz jak wypożyczyliśmy wózek ze sklepu staroci hahaha. Kurde ale się ubawiłam hahaha.
    Fajna przygoda była

  5. #35

    Domyślnie

    W okolicach jest trochę ładnych miejsc, Gorzej, jeżeli ktoś chciałby mieć dwie godziny w plenerze na spokojną sesje aktową. Parę miejsc jest, ale z pewnymi ryzykami.
    - Zrujnowany basen solankowy to bardzo dobra miejscówka w ogóle. Obecnie na drodze dojazdowej do basenu są jakieś hałdy piasku, co trzyma spacerowiczów na dystans więc można by focić pełen zakres.
    - Dzika plaża nad Wisłą już nie taka dzika. Zbudowano parking, boisko do siatkówki i działa tam bar. Liczba ludzi znacznie wzrosła. Na trochę prywatności można liczyć tylko rano.
    - Tereny nad Wisłą są ogólnie fotogeniczne, ale ludzi sporo. Dla sesji portretowych żaden problem. Jak się wie gdzie poszukać można ewentualnie znaleźć coś w rodzaju polanki pod akt.
    - Można znaleźć plener w stylu "polska polna droga" z bardzo małym ruchem.
    - Ruiny budynku vis-a-vis pensjonatu są OK o ile nie będzie suszy (budynek jest dobrze widoczny z dwóch ulic i DSM Caritasu jeśli nie ma krzaków). Obecnie krzaki mają się dobrze Znam jeszcze jedne ciekawe ruiny, choć nie tak blisko.
    - Nieczynny dworzec kolejowy jest ciakawy, ale aktowo o raczej tylko dla odważnych.

  6. #36

    Domyślnie

    Pozostaje pensjonat który jest dość spory. Bezsens jeździć po okolicy żeby trafić na turystów. Strata czasu. To szczyt sezonu. Jest kilka pokoi w których można robić zdjęcia. Bar, korytarze, schody, teren wokół budynku. 4 małe grupy dadzą sobie radę.

  7. #37

    Domyślnie

    Tak jak sobie myślę to idealnie właśnie przyjazd czwartek, focenie piątek sobota, a niedziela to chillout i rozjazd. I wtedy byłbym chętny na taki rozkład.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  8. #38
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Podchodzę do tematu trochę jak do jeża. Jako człek odpowiedzialny chcę żeby jak już sie za toi zabieram to by to doszło do skutku. I by nie było podnoszenia ceny itp zabiegów.
    Wyniki ankiety jakie są widać. Jest dosyc równo, ale na pierwszy termin 24-26 lipca jest najwięcej osób. Więc ustalamy sobie, że to zrobimy 24-26 lipca.
    Najwięcej oznacza w przypadku ankiety 13 osób. Nie można liczyć 1+12+2, bo TOP jedzie gościnnie, nie foci modelek, a Bluesette zaznaczyła sie tu w dwóch pozycjach (jedyny i optymalny).
    Natomiast wiem, że są osoby nie zarejestrowane na forum, które mi pisały (SMS) że pojadą i się dostosują do terminu. Czyli teoretycznie to te 16 osób sie uzbiera. Tym bardziej, że pleneru jeszcze nigdzie nie reklamowałem (jedynie wysłałem SMS). OK.
    Pozostała kwestia co zrobić jesli ktoś się wycofa (np choroba) i co ze zwrotem kasy. Ponieważ kila osób pisało, że kasa to nie problem (mysląc o zrzucie na aktówkę) to wykombinowałem, że przeliczę plener jeszcze raz, w wersji ostrożnej, czyli 12 chętnych (3 osoby na modelkę). Wtedy wychodzi kwota (suma, pobyt i modelki 2 aktowe 2 ciuchowe) 930 zł.
    Tym razem chcę dostać całą wpłatę, a nie jej część, jak przy poprzednich plenerach. Obawiam się, że część z zainteresowanych będzie miała obawy, czy na pewno przyjedzie, bo co zrobić, gdy ktoś złapie choróbsko i nie przyjedzie? I bojąc się tego (że kasa przepadnie) nie będzie chciała dokonać wpłat, zrezygnuje, pogłębiając problem kompletu 16 uczestników.
    Zrobiłem więc tak. Zbieram po te 930 zł od potencjalnej 16-ki. Osoby (do 4 osób), które ewentualnie nie przyjadą dostaną zwrot kasy, pełen. I kolejny warunek, że pozostanie nas jednak ta minimalna 12-ka. Jeśli zostanie nas mniej niż 12 to zwrócę pieniądze proporcjonalnie do „braków” w obsadzie.
    Jeśli nas będzie ponad 12 to mamy nadmiar kasy ? bo wpłacaliście 930 zamiast 790 i mamy różne fajne wyjścia. Mogę oddać kasę pierwszego dnia pleneru – nadpłatę 140 zł, albo weźmiemy trzecią modelkę aktową i oprócz tego oddam 100 zł, albo weźmiemy cztery aktówki i jeszcze oddam 50 zł). Wszystko zależy od tego czy nas będzie 12, 13, 14, 15 czy 16, ile to dokładnie to sie okaże 24 lipca, w dniu przyjazdu.
    OK.?

    Wysyłam PW do tych co głosowali na 24-26 lipca. Nowi zainteresowani - zgłoscie sie do mnie tu lub na PW.

    PW jest z nr konta do wpłaty 930 zł, PILNIE, chcę w poniedziałek wysłać pieniądze do pensjonatu (oni chcą 1/3 tego co na pobyt z góry).
    Wpłacajcie więc dzis lub jutro, bo bank pokazuje mi kasę dzień później, więc piątkową wpłatę zobaczę w poniedziałek.

    By było to łatwiej znaleźć kopię tego wstawiam do pierwszego postu.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Aha.
    1. Pokój jedynka +40 złotych/noc, czyli 2 noclego wpłata wyższa o 80 zł.
    2. mąż ty jako +1 a Pola jako fotograf? Czy ty z dronem i 2 fotografów, Pola i ty? Bo jak 2 foto to płacisz 930x2, a jak Pola foci, ty pobyt (dziecko?) to 930 + 320 + za dziecko (zapytam o cene jak potwierdzisz)
    3. TOP67 - ty towarzysząco, więc ci nie wysłałem PW, ty 320 zł, no chyba że jedynka to 400.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #39

    Domyślnie

    Byłem kilka dni temu u Hani. Też za nami tęskni.

    Ruin koło pensjonatu już nie ma. Najpierw się paliły, potem znaleźli trupa, ostatecznie rozebrane. Ale 50m dalej jest opuszczony pensjonat na sprzedaż. Można spróbować się dogadać.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    3. TOP67 - ty towarzysząco, więc ci nie wysłałem PW, ty 320 zł, no chyba że jedynka to 400.[/QUOTE]

    Ja dwójkę, ale najprawdopodobniej całą, więc 640.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Byłem kilka dni temu u Hani. Też za nami tęskni.

    Ruin koło pensjonatu już nie ma. Najpierw się paliły, potem znaleźli trupa, ostatecznie rozebrane. Ale 50m dalej jest opuszczony pensjonat na sprzedaż. Można spróbować się dogadać.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    3. TOP67 - ty towarzysząco, więc ci nie wysłałem PW, ty 320 zł, no chyba że jedynka to 400.
    Ja dwójkę, ale najprawdopodobniej całą, więc 640.[/QUOTE]
    Widziałem na fejsie wrzutę z Torunia, wiem że byłeś blisko, ale ja tego dnia miałem zajęcia do wieczora i siedziałem cicho. Bo normalnie to chętnie bym Was zaprosił, ugościł i pokazał studio, Bydgoszcz itd.

    Ja muszę wiedziec ile będzie luzaków, bo Hani muszę podać przy wpłacie ile będzie osób. Te + 1 to będzie Katrina? Bo dzwoniła. Czy jeszcze kto inny?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Ewa - warsztaty studyjne u Jacka_z
    By robsonzbydzi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •