Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin pleneru preferujesz. Wielowybór, wpierw przeczytaj post do konca

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 24-26 lipca - jedyny termin

    1 5,56%
  • 24-26 lipca - termin optymalny

    12 66,67%
  • 24-26 lipca - niefajny, ale pojadę

    2 11,11%
  • 24-26 lipca - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 31 lipca - 2 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 14-16 sierpnia - termin optymalny

    10 55,56%
  • 14-16 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    3 16,67%
  • 14-16 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    1 5,56%
  • 21-23 sierpnia - jedyny termin

    0 0%
  • 21-23 sierpnia - termin optymalny

    7 38,89%
  • 21-23 sierpnia - niefajny, ale pojadę

    5 27,78%
  • 21-23 sierpnia - nie, odpadam, niestety

    2 11,11%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Większa ilość modelek - nie da się bo są 4 sesje.
    Łatwiejsza do przeprowadzenia jest wersja 3 modelki aktowe, 1 ciuchowa.
    Można kombinować, że mamy jeden duet, wtedy jest też 5 modelek. Co prawda skoro grupa jest 4 fotografów na 2 modelki, to znaczy, że się mogą utworzyć w takiej grupie dwie pary. To ciekawy pomysł.

    Bartek do Chorwacji zabiera o jedną modelkę więcej niz grup foto (i ja tak tez chciałem kombinować, ale nie teraz, przy małym plenerze, bo to zwiększy koszt na głowę) i po prostu ma modelkę dla siebie. A tak to ja sie szwędam między grupami zamiast robić coś swojego. Sęk w tym, że u Bartka plener trwa tydzień i sesji zdjęciowych jest więcej niż modelek. Tam jak sie obejdzie rundę ze wszystkimi modelkami co są dostępne to jest rundka druga. U nas by nie było pełnej rundy, bo gdyby była modelka dla mnie to by było 5 modelek a tylko 4 sesje. I każda grupa i tak by fociła tyko 4 modelki. No i by były narzekania, że oczywiście sie nie fociło tej najciekawszej modelki.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #22

    Domyślnie

    Jacku

    Pomyśl nad tymi trzema modelkami aktowymi... Nie wydaje mi się by znalazło się wielu przeciwników z wężem w kieszeni.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Jacku

    Pomyśl nad tymi trzema modelkami aktowymi... Nie wydaje mi się by znalazło się wielu przeciwników z wężem w kieszeni.
    Popieram pomysł, Anity również. Ale i jedna modelka też jest kusząca. Można na plener zrobić stałą parą dwóch modelek. Oczywiście aktowych 😃

  4. #24
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Zapowiada się, że wygra termin pierwszy, 24-26 lipca. Najwięcej osób na niego głosuje, najwięcej wskazuje jako optymalny. I wszystko OK, ale do niego jest najmniej czasu i będę musiał superszybko zebrać kasę na zaliczkę za pensjonat.
    Chyba w ten weekend rozpuszczę wici, szukając uczestników i gwałcąc zarazem o wpłaty.
    Głowię sie jak zrobić zabezpieczenie w razie wycofania się uczestnika. Jesli będzie zastępstwo to nie problem, ale jesli nie? Zawsze zbierałem połowę kasy, teraz mam chęć zebrać całość.
    Muszę to przemyśleć.
    No i próba zrobienia pary modelek aktowych - kalkulacja musi być wyższa, około 100 zł na głowę uczestnika. Jesteście za?
    Nie wszystkie dziewczyny chcą pozować w parach, ale to mój problem by takie znaleźć.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #25

    Domyślnie

    Jestem na tak.

  6. #26

    Domyślnie

    Myślę że różnica rzędu 100 zł wiosny nie czyni. W sumie zawsze możesz zrobić szybkie głosowanie w tej kwestii.

    Co więcej, jeśli termin jest zbyt napięty, ludzie zrozumieją i kolejny też przejdzie. Byle tylko śniegu nie było...

    Myślę że wiele zależy też od doboru modelek...
    Ostatnio edytowane przez KaarooL ; 12-06-2020 o 23:55

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Potrzebujemy 16 uczestników. A na pierwszy termin głosowało najwięcej, ale to tylko 15 osób. I nie dam głowy ze wszyscy wpłacą. W czasie pandemii jednak większość osób zachowuje sie bardzo ostrożnie. Normalnie bylby nadkomplet przy 25 miejscach.
    Może sie okazać, że nie mamy 16 a 12 osób i grupy 3 foto na modelkę. I mam problem. Moze wtedy te podniesienie ceny o 100 nie pójdzie na modelkę ale na to by było nas mniej.
    To będzie więcej niż 100. Muszę poprzeliczać różne opcje. Napisze niedługo co i jak.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Jacku, para modelka to tylko alternatywa, a nie warunek. 3 fotografów na modelkę to prawie luksus. Można zrealizować wiele pomysłów. Sam wiesz że jak jest więcej fotografów, to max 2 pomysły na modelkę starczy. I nie będzie trzeba czekać aż je "zrobi" wizażystka. Zresztą to będzie szczyt wakacyjny, więc raczej tylko w ośrodku będzie można focić.

  9. #29

    Domyślnie

    Jacku, jeszcze jedno jak mogę prosić, a Tobie się uda i reszta nie będzie miała mi za złe, proszę wybieraj modelki bez tatuaży. Sztuczne cycki jakoś przeżyję, ale dziar nie lubię. Ładne to będą, w tym Ci ufam całkowicie 😉

  10. #30
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Ja tez nie lubię, jak tatuaże to małe i miejscach niezbyt eksponowanych. Spoko.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Ewa - warsztaty studyjne u Jacka_z
    By robsonzbydzi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •