Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Bieliki

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Zalew Szczeciński jest tam ich ponoć około 300 par.
    To daleko, Sądziłem, że jak masz wypisane Łódź, to może nawet dla mnie gdzieś po sąsiedzku

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    A mnie się kurcze podobają fajnie detal widać.
    w tych zdjęciach widać Twoją radość z możliwości focenia, akcje super bielik polujący to nie byle co, niestety przez emocje zapomniałeś o kadrowaniu, nie powiem, że ni emozna ciąć, ale te cięcia niestety nie wyglądają dobrze.
    To moje zdanie tak widzę fotograię ptaków na dzisiaj przynajmniej to jak w porteciee sa cięcia, któych trzeba unikać mimoże modelka pieknej urody
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Popieram "obcięte". W ogóle popieram całą wrzutkę. Nawet jeśli nie są to idealne ujęcia albumowe, to niosą ze sobą emocje i wartość poznawczą. Super zdjęcia.
    Sporo się działo no i frajda z focenia niesamowita

    Cytat Zamieszczone przez Keszelski Zobacz posta
    To daleko, Sądziłem, że jak masz wypisane Łódź, to może nawet dla mnie gdzieś po sąsiedzku
    No niestety ale nad Bzurą też są bieliki, widziałem z daleka ale przyfocić nie zdołałem.

    Cytat Zamieszczone przez darek_d Zobacz posta
    w tych zdjęciach widać Twoją radość z możliwości focenia, akcje super bielik polujący to nie byle co, niestety przez emocje zapomniałeś o kadrowaniu, nie powiem, że ni emozna ciąć, ale te cięcia niestety nie wyglądają dobrze.
    To moje zdanie tak widzę fotograię ptaków na dzisiaj przynajmniej to jak w porteciee sa cięcia, któych trzeba unikać mimoże modelka pieknej urody
    Pewnie jak piszesz bez cięcia lepiej by wyglądało ale 1 i 2 takich nie mam. Człowiek się cieszył, że zdołał ostrość złapać a kadrowanie bielika przy fali na kołyszącej łódce to dopiero przygoda

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Sporo się działo no i frajda z focenia niesamowita



    No niestety ale nad Bzurą też są bieliki, widziałem z daleka ale przyfocić nie zdołałem.



    Pewnie jak piszesz bez cięcia lepiej by wyglądało ale 1 i 2 takich nie mam. Człowiek się cieszył, że zdołał ostrość złapać a kadrowanie bielika przy fali na kołyszącej łódce to dopiero przygoda
    zdaję sobie sprawę, że to jest wyzwanie wiem jak robiłem swoje pierwsze bieliki coprawda nie z łodki, ale emocje są duże, każdy następny wypad stwiałem sobie poprzeczkę wyżej, z różnymi efektami w 2019 przyleciał do mnie mój prywatny bielik, mam nadzieję, że w tym roku będzie prawdziwa zima i będę miał okazję zrobić trochę zdjęć .. Powodzenia z bielikami, żeby światełko też dopisało
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  5. #15

    Domyślnie

    Czapki z głów...piękne i fotki i ptaszory.
    Pozdrawiam.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Bieliki
    By grafo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2018, 11:05
  2. [ Przyroda ] Bieliki, raniuszek.... czyli osobliwe skrajności
    By xymox in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 09:00
  3. [ Przyroda ] Moje bieliki
    By karp1225 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 08:20
  4. [ Przyroda ] nie bieliki, nie myszaki, ale...
    By jegor in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-12-2012, 21:34
  5. [ Przyroda ] bieliki
    By rumik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-04-2009, 01:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •