Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Naomi

  1. #1

    Domyślnie Naomi

    witam wszystkich. Bardzo dawno tutaj nie zagladalem i zastanawiajac sie dzisiaj jakiej czesci internetu nie zdazylem jeszcze w izolacji przeczytac, przypomnialo mi sie forum. Jak juz zagladac, to pewnie i dobrze wstawic jakies zdjecie!

    P.S. O dziwo, moj podpis jest jeszcze aktualny

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4555bw.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	555,3 KB
ID:	40166
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-06-2020 o 01:20 Powód: poprawiłem wklejanie zdj

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Witamy po przerwie
    Poprawiłem wklejanie.
    2 - za ciasno, tzn nie mam nic przeciwko ciasnym kadrom, ale tu linia kadru właściwie dotyka brzegu ust. Zostawił bym trochę więcej.
    Albo zrobił kwadrat.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Oo, dobrze widizec, ze Jacek ciagle na strazy!

    (ja wstawilem tylko jedno zdjecie - to drugie to chyba jakas auto-miniaturka. Do wywalenia)

  4. #4

    Domyślnie

    Ladne zdjecie, dama tez ladna. Pazury obgryzione- u osob doroslych zawsze zly objaw.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Nie pisałem wcześniej, bo mam generalnie problem z tą dłonią na zdjęciu. W baaardzo wielu zdjęciach w ten sposób ułożona dłoń mi jakoś przeszkadza. Przyznam że nie do końca wiem o co chodzi
    Wstawiam tutaj wersję "jak mnie się to widzi" ale jak będzie przeszkadzać to poprosze moda aby wywalił
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200611_092810700.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	1,68 MB
ID:	40318

  7. #7

    Domyślnie

    Fajna modelka, ale chętnie zobaczyłbym inny kadr, niekoniecznie z półprofilu. Wersja Fafniaka jest lepsza, moim skromnym zdaniem. EIZO rulez, hehe.

  8. #8

    Domyślnie

    Zgadzam sie, kadr przyciety przez Fafniaka wyglada bardziej interesujaco. Szkoda, ze takiego nie zrobilem. Nie ma wiecej zdjec, bo to nie byla zorganizowana sesja, a bardziej improwizacja po lampce wina, jako dowod ze kazdy moze dobrze wygladac przed obiektywem

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Naomi & Nikolka
    By Fantomas in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 04:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •