Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Jak wyszukać wpis na Facbooku?

    Ktoś przypisał mi post. Nie jestem pewien czy go napisałem Rozpętała się z tego powodu straszna burza. Dostałem tyle wrogich wiadomości że mało się na załamałem. Pierwszy raz poznałem na swojej skórze co to hejt. Pomijam fakt że jesli ten post napisałem to sam sobie jestem winny. Ale przechodząc do pytania przeglądnąłem całą swoją aktywnośc profil dziennik aktywności i nie jestem w stanie znaleźć tego wpisu. Szukam po słowach ale tu chyba wyszukiwarka facebookowa nie działa poprawnie. Czy jest jakiś sposób aby odnaleźć konkretny wpis?

  2. #2

    Domyślnie

    Ciężko zrozumieć.
    1. Gdzie ten post, u kogoś czy u siebie?
    2. Która wyszukiwarka, profilowa czy ogólna?

    Najprościej powiadomienia - ikonka dzwoneczka w prawym górnym rogu. Skoro były reakcje to tam znajdziesz skrót do postu.
    Jak u siebie to można wyszukiwarką z profilu, znajdzie wszystko już po jednym wyrazie.
    Jak u kogoś, ale nie wiesz dokładnie to po własnej osi czasu(ustawienia-ustawienia i prywatnosc-dziennik aktywnosci).

    Nie wiem jak to wygląda gdy post skasowano/zablokowano, można zażadać własnej osi czsu w pliku, moze tam jest zachowana całość.

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Pewna osoba zamieściła na facebooku pytanie. Ja niby chamsko odpowiedziałem na to pytanie i jest zrobiony screen. Nie ma nazwiska tej osoby tylko zapytanie i moja odpowiedź i moje imię i nazwisko. Tak jakby ktoś z całej dyskusji wyciął tylko moją odpowiedź. I teraz to pytanie i tylko moją odpowiedź ktoś umieścił na pewnej grupie . To co dostałem na priv od ludzi to jakaś masakra. Są wyzwiska obelgi no wszystko od błota po kupe na mnie wylewają. I po słowach kluczowych chcę odnaleźc to pytanie i moją odpowiedź.
    Wyszukiwarka facebooka nie wyszukuje słów które ja użyłem

  4. #4

    Domyślnie

    No niestety wciąż niejasne i mnóstwo możliwości.

    Jeśli post/pytanie zamieszczono na grupie, to znajdziesz w wyszukiwarce tej grupy. Musisz wpisać możliwie największy wycinek i szybko wyskoczy. Dalej już odszukać własny komentarz..
    Niestety nie zadziała jeśli zostałeś zablokowany/wyrzucony z grupy/lub zniknął sam post. Chyba że zrobisz to przez kogoś.

    Jeśli ktoś zapytał u siebie na wallu, to znajdziesz z głownej wyszukiwarki fb, jeśli oczywiście nie zostałeś zablokowany/post nie zniknął/nie zmieniono prywatności wpisu.

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie wiem na jakiej grupie. Podejrzewam na jakiej ale tam przeszukałem wszystkie wpisy i nie ma tego komentarza. Dodatkowo w dzienniku aktywności sprawdzam po kolei wszystkie lata i nie ma tego komentarza. Masakra jakaś.

  6. #6

    Domyślnie Jak wyszukać wpis na Facbooku?

    wiesz, moze fejk, zacytuj u wujka, jak na prywatnej grupie to nie ulupie
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Przez ten fejk poczułem pierwszy raz na swojej skórze co to hejt wyzwiska groźby szkalowanie nie nadające się do powtórzenia. Inaczej teraz patrzę na problem osób które są hejtowane

  8. #8
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Wejdź na swój profil > ustawienia prywatności > dziennik aktywności

    Tam możesz też filtrować co chcesz znaleźć.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Niestety próbowałem po różnych słowach zawartych w tym co niby napisałem wyszukać ten post i za każdym razem jest brak rezultatu. Coraz bardzie jestem skłonny twierdzić że moja wypowiedź została sfabrykowana tylko nie umiem tego udowodnić. A

  10. #10

    Domyślnie

    Post a komentarz to dwie różne sprawy.
    Żeby znaleźć komentarz potrzebujesz ten konkretny post(pytanie), żadna wyszukiwarka nie znajduje komentarzy(ztcw).

    Ktoś umieścił przerobiony screen na grupie- to pewnie sam sprawca.
    Poproś o pomoc admina tej grupy.

    Są też drogi prawne, ale to sam chętnie bym poczytał jak wtedy działać.


    PS jeśli otrzymujesz groźby to i tak możesz zgłosić policji niezależnie od tego czy sam coś pisałeś czy nie..
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 04-06-2020 o 12:51

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •