Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Via Lactea

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    niebo miodzio! piękny kolor
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Kolory są do poprawy
    A to drzewo to się chyba gdzieś spieszy
    Kurcze a mi się podobają Co do drzewa to pełna racja wygląda jakby miało odlecieć.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Dzięki



    Kurcze a mi się podobają Co do drzewa to pełna racja wygląda jakby miało odlecieć.
    Z kolorami towar trochę skomplikowania sprawa. Czy jakby ktoś wstawił zdjęcie słonia z tak ustawionymi balansem bieli, że słoń byłby fioletowym to byłyby to dobre kolory?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Z kolorami towar trochę skomplikowania sprawa. Czy jakby ktoś wstawił zdjęcie słonia z tak ustawionymi balansem bieli, że słoń byłby fioletowym to byłyby to dobre kolory?
    Pewnie masz rację. Co do koloru nieba w nocy przy naświetlaniu kilkuminutowym to nie bardzo wiadomo do czego to odnieść bo nikt nie widział tego na żywo tylko już post factum w postaci RAWa. To co widzi ludzkie oko w nocy nijak ma się do takiego długiego czasu na klatce filmu. Choć zapewne taki nocny fioletowy słoń też czasem wyjdzie i na niebie

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Co do koloru nieba w nocy przy naświetlaniu kilkuminutowym to nie bardzo wiadomo do czego to odnieść
    Do drogi mlecznej. Wiadomo, że galaktyki ogólnie świecą na ~biało. Pozwoliłem sobie potraktować to zdjęcie tak jak ja traktuje moje i masz tam naprawdę kosmiczną ilość detalu w Drodze Mlecznej, a ten wszechobecny niebieski go mocno maskuje.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Pewnie masz rację. Co do koloru nieba w nocy przy naświetlaniu kilkuminutowym to nie bardzo wiadomo do czego to odnieść bo nikt nie widział tego na żywo tylko już post factum w postaci RAWa. To co widzi ludzkie oko w nocy nijak ma się do takiego długiego czasu na klatce filmu. Choć zapewne taki nocny fioletowy słoń też czasem wyjdzie i na niebie
    Kolory gwiazd i planet widać gołym okiem. Antares, Betelgeza, Mars są wyraźnie pomarańczowe. Na zdjęciach widać to jeszcze lepiej. A przecież to o zdjęciach rozmawiamy.

  6. #16

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •