Zapraszam na rozmowe o fotografii - pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=NFyv...itjbDU5J1AUAv8
Szukaj
Zapraszam na rozmowe o fotografii - pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=NFyv...itjbDU5J1AUAv8
Nie czujesz się nagi Janku, po takich wynurzeniach ?![]()
NIKON
לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował
milo poznac Pana Janadzien dobry i dziekuje za wywiad, pozdrowienia dla Cichego
Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
www.smooth.photography/vs13
@david555 To ja może Twoim sposobem, czy jest Ci lżej po tego typu wywodach ?. Czy nie jest Ci po prostu wstyd?![]()
Super, dzięki @harb za podzielenie się z nami!![]()
- ZABAWA W RAWKI
WEŹ UDZIAŁ!
- D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
- RX100 III
- Flickr Pstryk || strava || yt
Skromny,wrażliwy, wspaniały człowiek i niesamowite zdjęcia. Bezinteresowny i zawsze pomocny. Czy nie powinniśmy być dumni z jego osiągnięć ? Czy naprawdę tak ciężko jest napisać jedno dobre słowo?
Obejrzałem, dziękuję za wywiad Kolegom Biegłemu i Harb. Dobra robota.
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
kto nie polubil tego wywiadu i pozostalych ciekawych filmow Bieglego ten fyfniar z turtrynkom, cisi bohaterowie tego foruma sa i tak widoczni cichym echem tla dopelnienia, upapranym paluchem nie bede wskazywac ani drzec mordy, cicho tez nie bedekurde, to Biegly nie Cichy, demencja starcza wybaczcie
Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
www.smooth.photography/vs13
Skontaktuj się z nami