Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie MS Surface laptop 2 vs 3

    hej,

    szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego tematu. W sieci też za wiele informacji porównawczych nie ma.

    Szukam komputera biurowo domowego (lekki, cichy, solidny i dobrze wykonany). Po selekcji według powyższych wytycznych padło na surface laptop.

    2 generację można kupić za 4,4 tys. na allegro - https://allegro.pl/oferta/microsoft-...pro-8522041035
    3 generacja w outlet euro-rtv jest za 5,6 tys. https://www.euro.com.pl/laptopy-i-ne...tlet-doskonaly

    teoretycznie jedyna różnica między nimi to procesor i5-8250U vs i5-103g7

    Ale czy tak jest? czy ktoś miał styczność porównanie. Czy ew. sama dopłata do 3 generacji z uwagi na proces ma wg. Was sens ?

    dzięki za podpowiedzi!

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Porównuj zawsze wersje te same miedzy generacjami, nie porównuj wersji PRO ze zwykłą, na yotube są porównania "surface 2nd compare 3nd".

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Porównuj zawsze wersje te same miedzy generacjami, nie porównuj wersji PRO ze zwykłą, na yotube są porównania "surface 2nd compare 3nd".
    Ale I to I to jest zwykła 13 całował wersja.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    całował wersja.
    Ja wiem, że to fajna wersja, ale że aż tak?

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nowsza wersja ma szybszy cpu, lepsza grafa, pamięć już DDR4, lepszy SSD, nowsze rewizje bt i usb, nie wiem jak z ekranem, oba mają błyszczące ?

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie szokuje, kiedy ktoś jest gotów wyłożyć tyle złotówek na sprzęt w tak przeciętnej konfiguracji.
    ... ale kto zabroni ?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Porównuj zawsze wersje te same miedzy generacjami, nie porównuj wersji PRO ze zwykłą, na yotube są porównania "surface 2nd compare 3nd".
    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nowsza wersja ma szybszy cpu, lepsza grafa, pamięć już DDR4, lepszy SSD, nowsze rewizje bt i usb, nie wiem jak z ekranem, oba mają błyszczące ?
    No wlasnie, tylko czy to przekłada się bezpośrednio na wydajność, niezawodność? Różnica 1k zł.


    David, nie każdy szuka sprzętu do zenderowania, grania gry. Wtedy jakość wyświetlacza, wykonanie jest ważniejsze..

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    ...
    David, nie każdy szuka sprzętu do zenderowania, grania gry. Wtedy jakość wyświetlacza, wykonanie jest ważniejsze..
    O Jezusicku, jeżeli ktoś potrzebuje urodziwej obudowy, to nikt nie wytwarza piękniejszych od "ogryzka", to przecież już dogmat.

    Natomiast laptop, powinien być przynajmniej uniwersalny, to jest jego osiągi nie powinny być gorsze, niż 50% mocy najlepszych na rynku konsumenckim maszyn mobilnych.

    Inaczej za chwilę trzeba będzie się rozglądać za nowym komputerem.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Podobne wątki

  1. Surface Pro lub coś podobnego - do retuszu ?
    By takpoprostu in forum Komputery
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-11-2019, 22:56
  2. OLD_2196_35 Self-Portrait Behind the Emulsion Surface
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-11-2019, 20:06
  3. Microsoft Surface jako Hackintosh?
    By foto4deg in forum Komputery
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2019, 09:31
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-07-2017, 23:55
  5. MS Surface
    By Sendilkelm in forum Komputery
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •