Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    To Koreańczycy. Oni noszenie maseczek mają w genach. A z tym aparatem to miałem wtedy kryzyso-wstręt, prawie przez cały wyjazd nie miałem ochoty robić fotek. Teraz trochę żałuję
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 24-05-2020 o 14:37

  2. #12

    Domyślnie

    Przed finiszem mały przerywnik na moją największą pasję czyli niestaranną fotografię talerzową. Bo co jak co, ale jedzenie w Laosie pierwsza klasa i tanie. A wybór tu jest naprawdę duży, bo lubią i rybki (oraz ogólnie to co z rzeki wyłowią) i płazy (żabka wyśmienita), świniaczka, bawołu, owoce, warzywa, pyszne pieczywo i zaskakująco dobre sery (choć w sumie to nie zaskoczenie, bo importowane z Francji). Dla amatorów upodlenia się też coś się znajdzie, bo klasyczna laotańska wódeczka (odpowiednik naszej starogardzkiej) to wydatek rzędu 4pln za 0,7L. Jedynie może piwko tak średnio, bo wybór niewielki i smakuje to mniej więcej jak każdy azjatycki szczoszek.




























  3. #13

    Domyślnie

    I na koniec kilka komórczaków z okolic Nong Khiaw i Muang Ngoy. To pierwsze to takie malowniczo położone miasteczko (widok trochę psuje betonowy most spinający dwa brzegi i dwie części "aglomeracji"). Funkcjonuje tu kilka restauracyjek i agencji turystycznych, które sprzedadzą wszystko co się da. Nawet bilet na autobus, który nie istnieje (o czym się sami przekonaliśmy). Jednak dużo fajniejsza wydaje się być ta druga wioseczka (około godziny czy dwóch w górę rzeki). Pięknie położona i taka bardziej naturalna. Tu oprócz spływów można się pokusić o fajne trekkingi po lesie (dżunglą bym tego nie nazwał, bo dość łatwo się szło) z wizytami u lokalnych plemion.






















  4. #14

    Domyślnie

    Dobrze się ogląda. Zachęca do wyprawy.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #15

    Domyślnie

    Mnie przed takimi wyprawami zawsze powstrzymuje wyobraźnia związana z moim słabym żołądkiem

  6. #16

    Domyślnie

    Też mam delikatny buniek. Jak u francuskiego pieska. Ale i na to są sposoby.

  7. #17

    Domyślnie

    Nie ma nakazu wcinania nietoperzy na ulicy... nigdy w Azji Pd-Wsch się nie strułem. Pardon, jeden raz kucharzowi się to udało, dłuższa historia. Ale o raz, słownie jeden raz, na setki różnych posiłków.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] z szuflandii
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-03-2020, 15:03
  2. Kilka pytań o Laos.
    By cz4rnuch in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2018, 14:11
  3. indie....goa lub laos i okolice kto ostatnio byl?
    By conik in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 15:55
  4. [ Reportaż ] Laos&Kambodza
    By grypsy in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2009, 16:24
  5. Wietnam, Laos.. - quasi z podrozy relacja
    By Kamash in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •