Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: W moim śnie

  1. #1

  2. #2

  3. #3
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    2 i 3 super. Jakie to szkło?
    1- Nikon 200 f2.0, 2;3-sigma 135 f1.8.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobają mi sie te zdjęcia
    Mam tylko 2 zastrzeżenia.
    Na 3 strasznie drażniąca jest dla mnie ta czerwień - choć muszę zobaczyc to na skalibrowanym ekranie ( w razie czego wejdę pod stół i odszczekam)
    Jedynie na 2 jest fajna interakcja pomiędzy modelami na pozostałych są trochę "osobno"

    ciekawe czy zmniejszałeś mikrokontrast dookołą postaci.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    1- Nikon 200 f2.0, 2;3-sigma 135 f1.8.
    No kurcze, dlatego właśnie ponownie myślę o 135 Art

  6. #6
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No kurcze, dlatego właśnie ponownie myślę o 135 Art
    Jeżeli to ma być zastosowanie typowo pod potret to nie ma sobie równej. Mam bezpośrednie porównanie ze szkłami które posiadam, bądz użytkuje w made of dreams ( N85 105,180, S105 1,4, N 200 2.0) Jeżeli w gre wchodzi i jakies repo typu skoki konne, turnieje rycerskie to sigma niestety tak średnio wypada. Fafniak nic nie było grzebane.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Jeżeli to ma być zastosowanie typowo pod potret to nie ma sobie równej. Mam bezpośrednie porównanie ze szkłami które posiadam, bądz użytkuje w made of dreams ( N85 105,180, S105 1,4, N 200 2.0) Jeżeli w gre wchodzi i jakies repo typu skoki konne, turnieje rycerskie to sigma niestety tak średnio wypada. Fafniak nic nie było grzebane.
    Do szybkich akcji mam N70-200 VR II, natomiast miałem w rękach kilka razy S135 Art i niestety złą decyzję podjąłem, bo pozwoliłem ją sprzedać, a mogłem kupić. Super szkło, jak na Arta wyjątkowo szybkie. Zastanawiam się jak wypada przy niej taki wynalazek jak Nikkor 135 2.0. Oczywiście oprócz tego, że mniej ostro

  8. #8
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Do szybkich akcji mam N70-200 VR II, natomiast miałem w rękach kilka razy S135 Art i niestety złą decyzję podjąłem, bo pozwoliłem ją sprzedać, a mogłem kupić. Super szkło, jak na Arta wyjątkowo szybkie. Zastanawiam się jak wypada przy niej taki wynalazek jak Nikkor 135 2.0. Oczywiście oprócz tego, że mniej ostro
    135 nie mam ale mam do czynienia z 105 dc więc mysle ze będzie podobnie. Na pewno nikon jest mniej ostry, kolory sa bardziej sprane i słabszy kontrast. Af w nikonie srednio szybko ale pewnie . Jak by tak porównywac odsetek nietrafionych zdjęc (na d4s) to sigma jednak łapie ich wiecej . Ale z drugiej strony obrazek jaki generuje jest mega . I gdybym dzis stał przed wyborem kupna szkła typowo pod portret również kupił bym sigme 135. Bardzo odpowiada mi ten obrazek jest podobny do tego z 200 2.0 na którym pracuje od kilku lat i zdążyłem do niego przywyknąc.

  9. #9

    Domyślnie

    Nr 3 bardzo fajnie wyglądałby na ścianie w kalendarzu, można się gapić i gapić

  10. #10

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Moim...
    By texxx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2017, 08:37
  2. W moim śnie...
    By timi in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 15:25
  3. [ Portret ] we śnie
    By pgaik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-08-2013, 08:52
  4. [ Przyroda ] Z moim Pieskiem
    By Zwoli in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 17:05
  5. [ Portret ] Malenstwo we snie...
    By fotoamatorka in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •