Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie [wspinaczka] Back to the rocks

    Pierwsza sesja po kwarantannie, dobrze wrócić w skały Daria Brylova na "Emmylou Harris" VI.4 na Okienniku:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC9002readySMALL.jpg
Wyświetleń:	587
Rozmiar:	1,14 MB
ID:	39374

  2. #2

    Domyślnie

    Klasa i zawroty głowy
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Klasa i zawroty głowy
    od samego patrzenia na zdjęcie.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Suwalszczyzna
    Posty
    47

    Domyślnie

    Dziewczyno, można umrzeć ze strachu. PODZIWIAM. Zdjęcie technicznie bez zarzutu, może odrobinę większe zbliżenie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek-1 Zobacz posta
    Dziewczyno, można umrzeć ze strachu. PODZIWIAM. Zdjęcie technicznie bez zarzutu, może odrobinę większe zbliżenie.
    we wszystkich wątkach nakręcasz posty, bot?

  6. #6

    Domyślnie

    @sruba

    W tych samych okolicznościach używam Lumixa LX100, nie myślałeś o tym, albo o czymś podobnym ?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    @sruba

    W tych samych okolicznościach używam Lumixa LX100, nie myślałeś o tym, albo o czymś podobnym ?
    Myślałem trochę o Z6 lub Z7, ale na ten moment jeszcze spłacam D850, i jeszcze trochę mi zejdzie a potem raczej chciałbym odświeżyć szklarnię... D850 daje mi wszystko , czego w takiej fotografii potrzebuję, szybki i bezbłędny AF, szybka seria, duża matryca do wydruków. Minus oczywisty (choć nie zawsze) to gabaryty i waga, ale na ten moment nie jest to kryterium, które mi ten sprzęt dyskwalifikuje. Pracuję w ten sposób, że sesję raczej organizuję i się w jakiś sposób do nich przygotowuję - nawet, jeżeli sam się przy okazji wspinam. Do zdjęć wieszam poręczówkę (albo wiesza model lub modelka, jeżeli ja nie jestem w stanie zrobić takich trudności, albo podejść od tyłu) i zjeżdżam, albo podchodzę na przyrządach samozaciskowych po linie ze sprzętem foto, konkretnie wtedy, kiedy już robimy sesję. Dobrych zdjęć ze wspinania nie da się zrobić "z biodra" albo trzymając się jedną ręką, na szybko. Zwykle muszę się trochę pobujać na linie, podejść wyżej, zjechać, odwrócić do góry nogami... żeby odpowiednio zakomponować zdjęcie, poukładać kadr. Więc i tak jest zabawa i duży aparat w takim przypadku nie stanowi problemu, bo i tak jest sporo roboty z ogarnięciem pozostałej logistyki. Poza tym jednak lubię i wygodnie mi się pracuje sporym aparatem, z dobrym, ergonomicznym uchwytem, bo czasami fotografuję w dość dziwnych pozycjach Mniejszy aparat przydałby mi się na podejściach np. w górach, bo ciężko robić reportaż w takich warunkach, i za każdym razem wyciągać duży, ciężki aparat. A jednak we wszystkich przypadkach zależy mi na bardzo dobrej jakości (także do druku), fajnej głębi i plastyce obrazu, niezawodności i szybkości sprzętu. Kompakt tego nie daje. Więc jak ktoś z Nikona chciałby mnie wesprzeć Z7 to chętnie uzupełnię mój zestaw sprzętu, a póki co dobrze mi się pracuję i jestem bardzo zadowolony z efektów z D850

    Dzięki wszystkim za wizytę i komentarze
    @jurkarol chyba po prostu kolega chce coś sprzedać i limit postów naklepać, żeby wejść na giełdę

  8. #8

    Domyślnie

    Chyba jednak przesadzasz i aby to skumać powinieneś czymś sfocić sesję oprócz D850, do czego szczerze zachęcam.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    Niesamowity kadr. Wspaniała kompozycja. Świetna jakość obrazu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Chyba jednak przesadzasz i aby to skumać powinieneś czymś sfocić sesję oprócz D850, do czego szczerze zachęcam.
    Nie wiem, czy przesadzam, pracuję w taki sposób i przynosi to dobre efekty robię to od wielu lat, cały czas uczę się i sprawdzam różne patenty (włącznie z oświetleniem błyskowym z modyfikatorami w skałach i podczas wspinania, wisząc na linach), więc myślę, że cały czas rozwijam się w tym temacie. Co do focenia innym sprzętem - nie mam kasy, żeby kupować sobie różne zabawki i nimi żonglować, wolę ją przeznaczyć na wyjazdy, bo to da mi więcej możliwości, także zdjęciowych i da większy efekt niż kupowanie nowych zabawek. Może niektórych przerażę, ale jeszcze dwa lata temu fotografowałem wciąż D700 i, a teraz o zgrozo - używam wciąż Nikkora 80-200/2.8 I jakoś moje zdjęcia są publikowane dość regularnie w Polsce i za granicą, zdobyłem parę nagród i wyróżnień na międzynarodowych konkursach... więc myślę, że dobrze wykorzystuję sprzęt, który mam. Jeżeli dostałbym taki sprzęt do testów, wtedy chętnie, pobawiłbym się i sprawdził jego możliwości, ale inwestować w to kasy nie chcę. Poza czymś, co wedle mojego doświadczenia, może mi przynieść korzyść i sprawdzać się w mojej - specyficznej, owszem - działalności. Tych małych zabawek nie czuję, więc odpuszczam, bezlustro FF chętnie bym spróbował.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Between the rocks...
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-06-2014, 23:57
  2. [ Krajobraz ] Mupe Rocks.
    By Adam Majchrzak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 16:49
  3. [ Krajobraz ] Old Harry Rocks
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-03-2009, 11:20
  4. [ Krajobraz ] Mupe Rocks
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-01-2009, 22:49
  5. [ Portret ] On the rocks...
    By streetfighter69 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-11-2008, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •