Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Sosnowy Las.

  1. #1

    Domyślnie Sosnowy Las.

    Sosnowy Las. D750 Tamron 15-30 2,8

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	1,07 MB
ID:	39338

  2. #2

    Domyślnie

    Miejsce rewelacyjne, na pewno bym tam wrócił (nie raz) w innych warunkach, jakiś wschód, zachód, noc z gwiazdami, mgła itp. Potencjał przeogromny

  3. #3

    Domyślnie

    Gdzie ten las? Gdzieś blisko Opoczna?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    Gdzie ten las? Gdzieś blisko Opoczna?
    Blisko jest las, Rezerwat Niebieskie Źródła, rozlewiska rzeki Pilicy, Zalew Sulejowski, zamek w Inowłodzu itp. Wszystkich chętnych zapraszam. Zaprowadzę, pokażę i ugoszczę.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Suwalszczyzna
    Posty
    47

    Domyślnie

    możliwości miejsca ogromne, potrzebny inny obiektyw i inna pora dnia. Miejsce super.
    jurek-1

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek-1 Zobacz posta
    możliwości miejsca ogromne, potrzebny inny obiektyw i inna pora dnia. Miejsce super.
    jurek-1
    To bardzo Cię proszę powiedz jaki Twoim zdaniem powinien to być obiektyw ?

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Suwalszczyzna
    Posty
    47

    Domyślnie

    Węższy obiektyw i bliżej tego okazu drzewa.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek-1 Zobacz posta
    Węższy obiektyw i bliżej tego okazu drzewa.
    @jurek-1 popatrz na pierwszy i drugi plan. Zobacz, jak całość się wzajemnie uzupełnia. Zgadzam się z porą dnia. Wyczekiwaniem na odpowiednie światło. Wiszące krople wody po deszczu. Poranne mgły. Ja jednak widzę to właśnie tak. Zachował mi się tylko JPG i nie mogłem tu za wiele zrobić. Wiem, że to zdjęcie można było zrobić inaczej, ale popatrz na całość jeszcze raz.

  10. #10

    Domyślnie

    Fotografia zbyt jasna , mozna powiedziec ze autor nie opanował swiatła, ekspozycji, o czym swiadczy w kilku miejscach przepalony lub na granicy przepaleń dól . Podzielam uwagi kolegow o zmianie pory dnia , osobiscie przy nastepnym plenerze , kadrowałbym troche dalej od tego drzewa na pierwszym planie , zeby dac mu troche przestrzeni , i ze wzgledu na to ze miałbym zapas do wyprostowania tego zdjecia, sa kadry gdzie kładace sie drzewa sa zasadne, w tym szerokim kadrze mz. tak nie jest. A spowodował to zbyt wysoko zadarty obiektyw, z uwagi na zbyt bliska odległosc do głownego drzewa. Czyli fotograf stał zdecydowanie zbyt blisko , przez co i dołu jest zbyt mało przed drzewem. Pozdrawiam autora
    Ostatnio edytowane przez harb ; 22-05-2020 o 05:57

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •