Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Babalon

  1. #11

    Domyślnie

    Łoo panie super to jest.
    A powiedz mi ta kula swiecila, czy zaswieciles to w PSie ?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie wiem dokładnie o co chodzi w poście powyżej? Z jakiej przeglądarki korzystasz, bo zapomniałem dodać, że ja mam tylko chrome i edge i tylko na chromie w trybie pełnoekranowym wyświetla się ładnie na czarnym tle?
    Hmm, to zależy chyba. Bo wcześniej miałem defaultowy tryb w chromie (czyli jasny) i wtedy zdjęcie otwarte w nowej karcie mialo białe boki. A teraz jestem ciemnym motywie (w sumie bardzo zbliżony do tego jaki jest w ciemnej wersji forum) i wtedy tło też jest ciemne. Można mieć pewnie czarne, ale trzeba ustawić taki motyw (ja nie lubie całkiem czarnego).

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Super, widać że sporo pracy przy tym projekcie było. Czekam na następne ujęcia, bo wątpię że na jednej fotce się skończyło
    Dziękuję
    Szczerze mówiąc sesja była robiona pod jedno ujęcie, rzadko takie rzeczy robię na więcej klatek, bo zwykle i tak jedno jest moje ulubione i reszty mi się nie chce nawet dłubać :P Ale z tego jest faktycznie jeszcze jedno zdjęcie, muszę tam jeszcze ciut pobawić się i pewnie wrzucę (choć jest nieco podobne).
    Chociaż ogólnie mieliśmy robić taki duży projekt w podobnym klimacie (bestariusz słowiański) pare lat temu (zanim nastąpił taki boom na te tematy), ale zbyt ambitne były plany i trochę nas to przerosło (zwłaszcza mnie znajdowanie miejscówek), a później ciężko było się zgrać czasowo: ja mialem masę komercyjnej roboty, a dziewczyna, która robi te kostiumy/scenografie/charakteryzacje miała totalny sajgon w rozjazdach z teatrami, filmami itp. A takie personal projekty zwykle trafiają na dalszy plan i później zgrać swoj "wolny czas" to prawie niewykonalne. Zwłaszcza, że jednak ambicje były spore i robienie takich rzeczy w plenerach (+odpowiednie pory roku/warunki) to 10x trudniejsza sprawa logistycznie niż w studio.

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Łoo panie super to jest.
    A powiedz mi ta kula swiecila, czy zaswieciles to w PSie ?
    I tak i nie tzn było tam włożone światło, które oświetlało modelkę, które miało imitować światło z tej kuli, ale sama kula ognia jest zrobiona w PS. Niestety nie miałem światła/lampy które by świeciło jak faktyczna kula ognia w każdą stronę, więc pewne rzeczy się nie zgadzają, ale pogodzilem się z tym kompromisem :P Dzięki!

  3. #13

    Domyślnie

    Te kompromisy nie robią tu problemu - przynajmniej według mnie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A tak w ogóle to cholernie ciesze sie ze wróciłeś tutaj - pokazuj więcej swoich zdjęć

  4. #14

    Domyślnie

    Świetna zajawka, poza i kolorystyka. Popracowałbym jedynie nad linią lewego policzka, która nieco psuje całość.

    Co więcej, z ciekawości spędziłem nad tą miniaturką 5 minut i wygląda (moim zdaniem) lepiej od oryginału. Chętnie podzielę się efektem.

  5. #15

    Domyślnie

    @morzon
    dajże trochę twoich zdjęć. Daj odzyskać wiarę w kreację

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Co więcej, z ciekawości spędziłem nad tą miniaturką 5 minut i wygląda (moim zdaniem) lepiej od oryginału. Chętnie podzielę się efektem.
    Hm, raczej nie skorzystam, jestem zadowolony z efektu, osiągnąłem to co planowałem.


    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    @morzon
    dajże trochę twoich zdjęć. Daj odzyskać wiarę w kreację
    Nooo postaram się coś jeszcze wrzucić. Chociaż u mnie ostatnio mało czasu na kreacje, głównie komercja leci i brak czasu na swoje tematy. Dzięki za mobilizacje

  7. #17

    Domyślnie

    fajne. ladnie kolorami zagrane

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •