Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie szukam małego odkurzacza - na akumulator ?

    Koś coś może polecić ?
    Cos co ma sens
    Zbieranie kłaków psa, kurz - takie "szybkie czyszczenie"

    "roboty odkurzające" odpadają

  2. #2

    Domyślnie

    No cóż, osobiście mogę polecić Dysona.
    Owszem, jest drogi, ale NAPRAWDĘ ODKURZA.
    Można w ogóle zrezygnować z normalnych odkurzaczy.
    Mam dwa - jeden na górze, drugi na dole.

    Wcześniej próbowałem jakichś bezprzewodowych Boschów, Elektroluxów, Philipsów, bo były tanie - i wszystkie o dupę potłuc, wywalona kasa.

    PS Nie, nie mam od Dysona obrywów za reklamę. Po prostu zniechęcony w/w badziewiem kupiłem raz i potem ponownie, bo działał.
    I używam od lat, a gdy trzeba, wymieniam akumulatory. Ostatnio kupiłem też matce.
    Są różne wersje, z różnymi zestawami końcówek - co komu pasuje.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    PS2 Marcin - chcesz szczegółów - dzwoń.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #3

    Domyślnie

    wpkx dobrze prawi, Dyson drogi ale szarpie jak Reksio szynkę. Mam kota maine coona z długim włosiem, ale to bez znaczenia bo szczota z zasilaniem plus mocny ciąg wszystko wyciąga.
    Osobiście nie wiedziałem czym się ludzie podniecają z tą marką ale dostałem od znajomych ball animal i muszę przyznać że sam byłem mocno zdumiony jaki to sprzęt konkretny.
    Więc Jak masz środki to nawet się nie zastanawiaj.
    W UK Dyson to już legenda. Druga legenda to Henry hoover

  4. #4

    Domyślnie

    o ludziska....
    no myslałem o wydatkach na poziomie do 1000zł
    a nie 1800
    To juz niedaleczko do 35 1.8 dla soniacza !

    Ale rozumiem że ten sprzęt działa .... no z takimi sumami to muszę sie przespać

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zerknij na Xiaomi Jimmy JV51.

  6. #6

    Domyślnie

    Obejrzałem kilka materiałów wideo.
    To są generalnie potwornie głośne urządzenia
    Ja ten odkurzacz chciałbym jako taki "pomocniczy" do szybkiego wciągania kurzu i kłaków psich które pojawiają się "z nikąd"
    Nie jako całkowite zastąpienie normalnego odkurzacza, tym bardziej gdy ta moja wersja wyciszonego odkurzacza wydaje sie być cichsza niż dyson

    - - - - kolejny post - - - - - -

    https://www.youtube.com/watch?v=3qUCWlezx_U
    tylko na końcu zobaczcie - 90% tego gadania jest nie do zniesienia

  7. #7

    Domyślnie

    A z czego chcesz te kłaki i kurz zbierać? z podłogi? jak tak to masz dywany czy parkiety?
    Jak nie zależy ci na mocy i konkretnej robocie to w sumie cokolwiek kupisz będzie dobre. Są też odkurzacze samochodowe może one Cię zainteresują.

  8. #8

    Domyślnie

    Jest jeden dywan z długim włosiem - tu sprawa jest prosta - musi być bardzo mocny odkurzacz myśle że ten V8 dyson który ew. mógłbym kupić też może sobie nie poradzić - musiałaby być opcja wypożyczenia i sprawdzenia.
    Reszta to parkiet
    Samochodowych nie widziałem żadnych rozsądnych ale moze się mylę

  9. #9

    Domyślnie

    No to jak parkiet to wszystko się nada. Do dywanu masz ten konkretny. U znajomego widziałem fajną kulkę z taką jakby szczotką, kulka się toczyła po całym pomieszczeniu i wszystko zbierała na zasadzie szczotki. Jedyny dźwięk to odgłos jaki wydawała podczas toczenia.
    Kosztuje to pare złotych i w ostateczności pies na pewno będzie bardzo zadowolony z nowej zabawki

  10. #10

    Domyślnie

    Marcin:
    Cichsza jest ręczna zmiotka.
    Ale na głośność Dysonów nie narzekam, nawet w trybie turbo. Roomba jest sporo głośniejsza.
    Jednak dopóki samemu nie posłuchasz, to odpuść sobie filmiki albo wycisz dźwięk przy odtwarzaniu.
    Dysony traktujemy z żoną właśnie jako podręczne - wiszą pod ręką, sekundy i masz ogarnięte np okruchy, resztki szkieł albo kłaki od czterech kotów i psa.
    Czasem jednak przelecę z grubsza cały dół - bateria daje ponad 20 minut.
    Ostatnio odkurzałem trawę za stodołą z kulek styropianowych, które wysypały się (myszy!) z pudeł wynoszonych przy porządkach w stodole.
    I uwierz, że wiem, o czym mówię, bo na punkcie odkurzania mam manię - trochę różnych modeli odkurzaczy przerobiłem i aktualnie czynnych w domu posiadam 6 (słownie sześć) - 2 Dysony, Roombę, 2 przewodowe bezworkowe Philipsy (używa ich już tylko znajoma, która przychodzi sprzątać raz na 2 tygodnie) i Karchera do kominka.

    PS A, i w stodole zabytkowa Rakieta.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Miny małego
    By artur678 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 07:53
  2. coś małego, coś starego
    By kristof05 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2009, 16:30
  3. [ Architektura ] Coś małego ...
    By Nostromo in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 23:16
  4. fotografia od małego ;-)
    By Archibald in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-01-2009, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •