Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Przyświeciło

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Ja jestem innego zdania. Jedynka wygrywa lepszym światłem, kolorystyką, a nawet kompozycją. Mam na myśli w tym przypadku wieloplanowość z zieloną podłogą. Osobiście przyciąłbym jeszcze samą górę zdjęcia. Na dwójce piękne światło już uciekło ze szczytów, niestety.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #13

    Domyślnie

    Oba mi się podobają, chociaż dwójkę bym nieco inaczej kadrował.
    Natomiast coś co rozprasza moją uwagę na jedynce, to po obu stronach zachodzi coś jakby mgła/halo jakaś poświata nie wiem czy w wyniku obróbki, czy z innego powodu.

    Link
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #14

    Domyślnie

    Ciężko zdecydować między tymi dwoma kadrami. Dwójka uwodzi pięknym detalem i mocniej złapanym światłem na lasach. Jedynka przestrzenią, chociaż może faktycznie 16:9 też brzmi nieźle. Tak czy inaczej, to musiał być piękny plener!

  5. #15

    Domyślnie

    świetne oba choć ze wskazaniem na dociążoną i bogatszą w treść dwójkę

  6. #16

    Domyślnie

    Ładne światło. Dla mnie chyba idealna byłaby fota 1 przycięta do 16:9.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  7. #17

    Domyślnie

    czesc, fajne fotki , jak juz wiesz jedynka w panoramie bedzie wygladac lepiej, jezeli korzystasz z filtrow NIK ( sa darmowe rozdawane kiedys przez Googla ) jest tam fajne narzedzie ktore nazywa sie Viveza ( na You Tube sa tuturiale jak sie nia posługiwac ) za pomca pedzla w tym narzedziu wydobyłbym wiecej swiatełka na tych gorach, a na drugim zdjeciu wzmocnilbym swiatełko dodatkowo na wierzcholkach drzew , co sprawi ze fotografia stanie sie bardziej plastyczna , pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Ptaki ] W końcu przyświeciło
    By FotoDam in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 10:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •