Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie problem z kolorem

    zdjęcia z mojego D50 wyglądają super pod ACDSee ale po otworzeniu ich w PS są lekko rozmyte, pastelowe jakby "za mgłą" .
    jak to zmienić (zarówno zdjęcia jak i PS są w sRGB)

  2. #2

    Domyślnie

    skonfigurowac zarzadzanie kolorami w PS

    EDIT (doczytalem): mozliwe, ze w PS jest nie to sRGB wybrane

  3. #3

    Domyślnie

    gdzie to ustawić ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin75
    gdzie to ustawić ?
    nie wiem jaka wersje jezykowa PS masz, wiec po prostu: Shift+Ctrl+K

  5. #5

    Domyślnie

    niestety jest już ustawione sRGB więc ???

  6. #6

    Domyślnie

    sprawdz ew. gdzies tam, czy PS nie robi jakos automatycznie konwersji - bez pytania. niby nie powinno o to chodzic, ale jak piszesz o slabym kontrascie to odruchowo mi sie lampka "przestrzen kolorow" swieci. choc moge sie mylic

    innego pomyslu nie mam. moze ktos inny

  7. #7

    Domyślnie

    coś nie mogę sobie z tym poradzić !!!, po naciśnieciu Shift+Ctrl+K w tej ramce poza sRGB inne parametry jak powinny być ustawione (prosiłbym o zrzut "wzorcowego"ekranu na [email protected] bo już się w tym pogubiłem a żona mi głowę zmywa że to wszystko lipa i badziewne zdjęcia

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin75
    coś nie mogę sobie z tym poradzić !!!, po naciśnieciu Shift+Ctrl+K w tej ramce poza sRGB inne parametry jak powinny być ustawione (prosiłbym o zrzut "wzorcowego"ekranu na [email protected] bo już się w tym pogubiłem a żona mi głowę zmywa że to wszystko lipa i badziewne zdjęcia
    reszty nie ruszaj. interesuje Cie tylko profil RGB

  9. #9

    Domyślnie

    jak masz chwilkę to sprawdz pocztę i powiedz co o tym sądzisz !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •