zdjęcia z mojego D50 wyglądają super pod ACDSee ale po otworzeniu ich w PS są lekko rozmyte, pastelowe jakby "za mgłą" .
jak to zmienić (zarówno zdjęcia jak i PS są w sRGB)
Szukaj
zdjęcia z mojego D50 wyglądają super pod ACDSee ale po otworzeniu ich w PS są lekko rozmyte, pastelowe jakby "za mgłą" .
jak to zmienić (zarówno zdjęcia jak i PS są w sRGB)
skonfigurowac zarzadzanie kolorami w PS
EDIT (doczytalem): mozliwe, ze w PS jest nie to sRGB wybrane![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
gdzie to ustawić ?
nie wiem jaka wersje jezykowa PS masz, wiec po prostu: Shift+Ctrl+KZamieszczone przez martin75
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
niestety jest już ustawione sRGB więc ???
sprawdz ew. gdzies tam, czy PS nie robi jakos automatycznie konwersji - bez pytania. niby nie powinno o to chodzic, ale jak piszesz o slabym kontrascie to odruchowo mi sie lampka "przestrzen kolorow" swieci. choc moge sie mylic
innego pomyslu nie mam. moze ktos inny
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
coś nie mogę sobie z tym poradzić !!!, po naciśnieciu Shift+Ctrl+K w tej ramce poza sRGB inne parametry jak powinny być ustawione (prosiłbym o zrzut "wzorcowego"ekranu na [email protected] bo już się w tym pogubiłem a żona mi głowę zmywa że to wszystko lipa i badziewne zdjęcia![]()
reszty nie ruszaj. interesuje Cie tylko profil RGBZamieszczone przez martin75
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
jak masz chwilkę to sprawdz pocztę i powiedz co o tym sądzisz !
Skontaktuj się z nami