Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11

    Domyślnie

    O ile na 1 i 2 (to samo) zrezygnował bym z nieba... tak 3 wbiło mnie w fotel i zatrzymałem się na dłużej. Bardzo podoba mi się ta odsłona.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Suwalszczyzna
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cudowny spokój, tylko lewa strona trochę ciężka.

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Suwalszczyzna
    Posty
    47

    Domyślnie

    Ostatnie zdjęcie, lubię takie nastroje. Ogromne poczucie samotności. Przyroda zwycięża. Tylko ta lewa strona za ciężka- do rozjaśnienia."chyba jednak się czepiam"

  4. #14

    Domyślnie

    Druga fotografia mz. najlepsza , niestety nie poradziles sobie z niebem, taka drobna rada , od pewnego czasu uzywam filtrow Haida obecnie zdecydowanie najlepsze na rynku ( wczesniej 10 lata Lee ) nowa Haida mowie o połowce ma taka przewage nad Lee ze nie przyciemnia drzew, przyciemnia niebo a nie przyciemnia drzew ( wielkie ukłony dla producenta, nie wiem jak oni to zrobili ) zeby uniknac odpowiedzi na ewentualne pytania macie namiary
    https://www.photo4b.pl/p2632,filtr-p...t-100x150.html
    sadzę ze dobra połowka poprawiłaby i zrownoważyłaby ekspozycję - wracajac do fotografii, na jedynce nie bardzo wiedziales co wybrac , ucieta lewa i prawa, zdecydowałbym sie na wybor prawej tym bardziej ze w lewym rogu na samym dole jest sporo przeszkadzajek.

    sam poranek klimatyczny i ciekawe miejsce, na wybrzezu niestety z uwagi na bliskosc morza i zawsze jakas bryze takie snujace sie nad woda mgły sa rzadkoscia , do tego jeziorka małe i duze sa zabudowane dookoła domkami - zazdroszce Ci tego miejsca

  5. #15

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Druga fotografia mz. najlepsza , niestety nie poradziles sobie z niebem, taka drobna rada , od pewnego czasu uzywam filtrow Haida obecnie zdecydowanie najlepsze na rynku ( wczesniej 10 lata Lee ) nowa Haida mowie o połowce ma taka przewage nad Lee ze nie przyciemnia drzew, przyciemnia niebo a nie przyciemnia drzew ( wielkie ukłony dla producenta, nie wiem jak oni to zrobili )
    Możesz pokazać jakieś porównanie? Bo mi po prostu wierzyć sie nie chce że filtr tak selektywnie działa
    Tiffen robił kiedyś filtry low contrast, które gasiły trochę światła a "podbijały" cienie ale tak czy inaczej działły globalnie i odbywało sie to kosztem lekkiej nieostrości w obrazku. Coś jak promist troszkę

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Możesz pokazać jakieś porównanie? Bo mi po prostu wierzyć sie nie chce że filtr tak selektywnie działa
    Tiffen robił kiedyś filtry low contrast, które gasiły trochę światła a "podbijały" cienie ale tak czy inaczej działły globalnie i odbywało sie to kosztem lekkiej nieostrości w obrazku. Coś jak promist troszkę
    Niestety nie mam takich nie chce w watku autora wklejac zdjec, wiec zamieszcze linki zdjec ktore było robione z tym filtrem połowkowym

    http://harb.pl/Inne%20Katalogi%20-%2...8824minDK.html

    http://harb.pl/Inne%20Katalogi%20-%2...SC9242min.html

    http://harb.pl/Inne%20Katalogi%20-%2...ortonMinD.html

  8. #18

    Domyślnie

    wybacz ale te zdjęcia to albo jest mocno wyciągany z cienia taki "ala HDR" albo robione pod kątem 90stopni do słońca - to nic nie mowi o tej rzekomej selektywności.
    Ja pisałem o porównaniu.
    Bo opisujesz właściwości "tafli szkła" które urągają fizyce

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    wybacz ale te zdjęcia to albo jest mocno wyciągany z cienia taki "ala HDR" albo robione pod kątem 90stopni do słońca - to nic nie mowi o tej rzekomej selektywności.
    Ja pisałem o porównaniu.
    Bo opisujesz właściwości "tafli szkła" które urągają fizyce
    musisz wiec kupic filtr i sam wyprobowac

  10. #20

    Domyślnie

    Niedawno wspominałeś coś o doświadczeniu, rozsądnym dyskutowaniu...
    Proponujesz używanie filtrów (konkretnej firmy) przypisując im pewne właściwości (bardzo powiedziałbym niezwykłe) i teraz odsuwasz od siebie problem - nieładnie
    Tym bardziej ze proponujesz użycie tych filtró w świetle kontrowym, które niesie diametralnie większe problemy niz to co zaprezentowałeś na swoich zdjęciahc

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Rezerwat Przyrody Jata-Mostek
    By BartixStudio in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-2015, 16:07
  2. [ Krajobraz ] Źródła rzeki Łyny
    By wyrzykus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 20:15
  3. Naturalne źródła energii
    By prz3mo in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 15:31
  4. [ Krajobraz ] Zieleńce... mały rezerwat przyrody i spokoju
    By lysyx87 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-11-2008, 10:44
  5. [ Foto-żart ] Rezerwat...
    By darsedz in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-06-2008, 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •