Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    ...
    A tak serio to nigdy bym nie zniszczył urządzenia, zwłaszcza sprawnego.
    A mnie to nie robi żadnej różnicy, nośniki pamięci pracują u mnie do czasu, kiedy zostają poddane destrukcji.

    Tak na marginesie, to wykopałem właśnie na strychu jeden z dysków HDD 3,5" które uruchamiałem opisywanym USB converterem, to Seagete Barracuda ATA IV o pojemności całych 60 GB.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    No i jakiś dowcipniś chce za taki dysk 80 $: https://www.amazon.com/ST360021A-Sea.../dp/B003FFGCWC

    Drogi przycisk do papieru.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #22

    Domyślnie

    Zniszczyć dobre urządzenie tylko dlatego że już nie będziesz go używać?
    Nie robi dla Ciebie różnicy produkowanie dodatkowych śmieci? Zamiast sprzedać, dać komuś za darmo albo zostawić bo czasem może się przydać. Wolisz toporem jak jakiś dresik przystanek rozwalić?
    Twój sprzęt twoja sprawa.

    Sprzęt retro jest w cenie, ludzie mają różne zaintesowsania i rożnych rzeczy szukają. Sprzedałem jakieś stare mp3, podzespoły z PC. Sam bym sobie kupił starą Amigę albo Nokię lub fajny gramofon. Dobrze że nie każdy ma toporek strażacki bo tyle fajnych starych rzeczy by przepadło

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Zniszczyć dobre urządzenie tylko dlatego że już nie będziesz go używać?
    Nie robi dla Ciebie różnicy produkowanie dodatkowych śmieci? Zamiast sprzedać, dać komuś za darmo albo zostawić bo czasem może się przydać. Wolisz toporem jak jakiś dresik przystanek rozwalić?
    Twój sprzęt twoja sprawa.
    ...
    To nie o sprzęt chodzi, a raczej o higienę, bo o ile oddaję ubrania z przeszłych sezonów w idealnym stanie, to przecież nie bieliznę osobistą.

    Na tej samej zasadzie, oddaję używane komputery, ale bez dysków, które sobie musi obdarowany sam już zabezpieczyć.

    Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo widzę, że bliższa Ci jest filozofia Grety, niż własne bezpieczeństwo, ale uwierz na słowo, że nośników pamięci w konwencjonalny sposób "wyprać" się nie da i pozostają tylko procedury niszczące, tj. EMP, rozdrabnianie, czy w ostateczności strażacki toporek.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    To nie o sprzęt chodzi, a raczej o higienę, bo o ile oddaję ubrania z przeszłych sezonów w idealnym stanie, to przecież nie bieliznę osobistą.

    Na tej samej zasadzie, oddaję używane komputery, ale bez dysków, które sobie musi obdarowany sam już zabezpieczyć.

    Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo widzę, że bliższa Ci jest filozofia Grety, niż własne bezpieczeństwo, ale uwierz na słowo, że nośników pamięci w konwencjonalny sposób "wyprać" się nie da i pozostają tylko procedury niszczące, tj. EMP, rozdrabnianie, czy w ostateczności strażacki toporek.
    Newralgiczne dane się szyfruje więc słabo dbasz o swoje bezpieczeństwo skoro dyski tasakiem czyścić. I nie trzeba wyznawać filozofii Greaty aby krytykować niszczenie dobrego sprzętu pod byle pretekstem.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Newralgiczne dane się szyfruje więc słabo dbasz o swoje bezpieczeństwo skoro dyski tasakiem czyścić. I nie trzeba wyznawać filozofii Greaty aby krytykować niszczenie dobrego sprzętu pod byle pretekstem.
    Strzyżone - golone, a konsensusu brak.

    Chyba Polacy biją na głowę inne nacje w prowadzeniu tego typu dysput, czyli przelewania pustego w próżne.

    Ja spadam i dziękuję za uwagę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jak stacja dokująca pod HDD?
    By Vinci in forum Komputery
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 09:02
  2. Stacje TAP-in-Console do obiektywów Tamron a 150-600?
    By OLDON in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 10:36
  3. [ Krajobraz ] Stacje
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-01-2013, 22:31
  4. Poszukiwany specjalista od OC/wydajne stacje graficzne
    By Kamash in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2008, 19:08
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-09-2008, 23:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •