Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Domowy internet.

    Dzień dobry fotograficy. Przeprowadziłem sie niedawno do Łomianek i wygooglowalem, że kładą u mnie światłowody, więc na ten czas zanim moja ulice nie podłącza chciałbym wziąć jakiś internet mobilny na abonament na czas nieokreślony albo do 6 miesięcy max znacie mkze jakieś sieci które coś takiego oferują? Patrzyłem Orange, plus, i inne popularne i umowa na dwa lata minimum jest :/

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zerknij na to http://www.plushbezlimitu.pl/interne...TA_PERFORMANCE
    zadaj sobie pytanie jakie nadajniki masz dobre, jak z LTE i dopiero szukaj, zerknij na porównywarki.

  3. #3

    Domyślnie

    Albo premium mobile działające na sieci Plusa.
    D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...

    Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Najpierw najlepszy zasięg potem internet. Co z tego że fajna oferta gdy np ja mam tylko zasięg w Orange a reszta muli jak diabli.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja potrzebuje internetu na 3-4 miesiące Akurat mam Virgin mobile i Orange w telefonie i na zasięgi nie narzekam, ale to 35 GB miesięcznie za 50 zł, a mi schodzi na samym przeglądaniu internetu i oglądanie filmików na jutube 1GB +/- dziennie, a np w takim tmobile za 50 zł ma się 100GB miesięcznie, tylko, że no właśnie problemem jest ta nieszczęsna umowa na 2 lata.

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    To kup na allegro kartę za ok 50 zł 100GB zarejestrujesz i na nią potem dokupisz chyba cztery karty z netem.

  7. #7

    Domyślnie

    w t-mobile oferta internet domowy jest bez limitu, z umową oczywiście, 50 zł

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    w t-mobile oferta internet domowy jest bez limitu, z umową oczywiście, 50 zł
    Niby tak, ale jest jeden mały haczyk.

    Po przekroczeniu konsumpcji, odpowiednio, 100 GB w Cyklu Usługi,szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych w ramach tej usługi ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu do poziomu1Mb/s –dla pobierania i wysyłania w technologiach 3G, 4G/LTE i wyższych (jeśli te ostatnie zostaną wprowadzonedla Umowy).
    A w plusie np jest podobnie, ale po przekroczeniu danych, internet może być z 10Mb/s albo też i 32Kb/s no i nadal pozostaje ta nieszczęsna umowa na dwa lata

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    U mnie na działce działa tylko internet z Plus. Inne sieci NIE MAJĄ ZASIEGU (internetu). Zacznij od kupienia starterów każdej z sieci. Tam często jest 1-2 GB do użycia. Sprawdź na której sieci masz LTE, a na której 2G.
    Potem dopiero myśl nad ofertami tych sieci, co dobrze działają.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli nie plush co wklejałem w sieci plus to może https://mobilevikings.pl/pl/ w sieci play czyli będzie roaming do najlepszego nadajnika w okolicy.
    Jest jeszcze https://virginmobile.pl/oferty/internet też w sieci play.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] kot domowy
    By mirroo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 20:37
  2. [ Makro ] Swierszcz domowy
    By repti in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 18:30
  3. [ Portret ] portret domowy
    By TomiWu in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2009, 20:26
  4. [ Przyroda ] Domowy parapetnik
    By mauryc55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 15:05
  5. Album domowy
    By Raff in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 00:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •