Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    w t-mobile oferta internet domowy jest bez limitu, z umową oczywiście, 50 zł
    Jeśli chodzi o pakiet GB to tak było, lecz już nie jest. Za 50 zł to można mieć 100GB.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    Białobiel
    Posty
    164

    Domyślnie

    https://www.play.pl/oferta/play-karta/#internet Play na kartę? 50 zł miesięcznie za 100GB, a po przekroczeniu transfer spada do 1Mb/s, więc też da się coś zrobić.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    Ja potrzebuje internetu na 3-4 miesiące
    Jeśli Orang(utany) kładą kable to żebyś się nie zdziwił. U mnie na działce na słupie, ok. 3 metry od domu wisi sobie światłowód od jakiś 6 miesięcy. A ja dalej na aDSL i utrzymuję linię analogową...
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Jeśli Orang(utany) kładą kable to żebyś się nie zdziwił. U mnie na działce na słupie, ok. 3 metry od domu wisi sobie światłowód od jakiś 6 miesięcy. A ja dalej na aDSL i utrzymuję linię analogową...
    Powiem Ci, że po kilkudniowej analizie i opinii mieszkańców na temat tego światłowodu, to stwierdzam, że chyba oleje temat i zainwestuje w lokalnego dostawce, albo kupię sobie mobilny. Bo z tego co czytałem to trzeba wypełniać ankietę i wuj wie kiedy będą podłączali - takie to lanie wody na ten światłowód jest.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    U mnie po wypełnieniu ankiety, tzn zgłoszeniu chęci do podłączenia, kontakt był na drugi dzień, ekipa podciągała kable po tygodniu i po kolejnych chyba dwóch dniach podpinali światłowód.
    Idzie to szybko bo robią im to firmy zewnętrzne, jest opiekun inwestycji i pewnie zależy im na przyłączach.

  6. #16

    Domyślnie

    Mieszkam na wiosce 21km od centrum Warszawy. Orange hucznie ogłosiło budowę infrastruktury w ramach jakiegoś programu. A jak pokazali plany, to się okazało, że osiedla, wcale nie odległego, z ok. 300(?) domami jakoś nie planują podłączać do światłowodu. A o upgrade parametrów mojej neostrady (16/1,5) nie było mowy. Szczęśliwie weszła na rynek lokalna firma i pozamiatała rynek Orange. Więc jak gdzieś jest światłowód Orange i działa, to oferta jest atrakcyjna. A jak obiecują, że ma być, to IMO tylko obiecują. Z łączem w firmie miałem podobnie.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Mieszkam na wiosce 21km od centrum Warszawy. Orange hucznie ogłosiło budowę infrastruktury w ramach jakiegoś programu. A jak pokazali plany, to się okazało, że osiedla, wcale nie odległego, z ok. 300(?) domami jakoś nie planują podłączać do światłowodu. A o upgrade parametrów mojej neostrady (16/1,5) nie było mowy. Szczęśliwie weszła na rynek lokalna firma i pozamiatała rynek Orange. Więc jak gdzieś jest światłowód Orange i działa, to oferta jest atrakcyjna. A jak obiecują, że ma być, to IMO tylko obiecują. Z łączem w firmie miałem podobnie.
    Tylko wiesz, Orange ma bardzo konkurencyjne ceny. Przykładowo za 1Gb/s bulisz coś koło 100 złotych miesięcznej a u lokalnego dostawcy wychodzi 220 zl więc oferta od Orange jest bardziej korzystna.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  8. #18

    Domyślnie

    Dla tego napisałem, że jak jest to brać (jest atrakcyjna). Ale jak obiecują, to można się nie doczekać.
    Z drugiej strony mam za 80zł netto 125/125. I chyba jest mało realnych powodów, żeby dla 4 osób w domu potrzebować więcej. I to jest IMO nadmiarowe.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #19

    Domyślnie

    Chyba zrobię tak, że kupię tego Playa na kartę, zainwestuje w modem i zobaczę co dalej z tematem.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  10. #20
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Virgin kupiony przez Play, oferta lepsza nadal.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] kot domowy
    By mirroo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 20:37
  2. [ Makro ] Swierszcz domowy
    By repti in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 18:30
  3. [ Portret ] portret domowy
    By TomiWu in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2009, 20:26
  4. [ Przyroda ] Domowy parapetnik
    By mauryc55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 15:05
  5. Album domowy
    By Raff in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 00:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •