Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Czy nie jest to tak, że ktoś tu nie lubi krytyki? Wybacz, @fafniak niektóre Twoje prace są naprawdę ciekawe. Często jednak wrzucasz kiepskie technicznie gnioty i żądasz od nas pochwał i zachwytu. I nie chodzi tu o zrozumienie i przekaz. Nie tak dawno skomentowałem zamieszczony przez Ciebie akt. Zrobiony podczas kolejnych warsztatów, gdzie widać, że po ciężkiej nocy chciał nie chciał, robione w samo południe. Wyszło kiepsko i wielu to zauważyło. W odpowiedzi usłyszeliśmy ,, bo tak ma być''. Są tu i tacy, którzy gotowi są klaskać jak puścisz bąka, ale czy tak powinno to wyglądać? Czy takie wzajemne się wylizywanie ma jakiś sens?

  2. #12

    Domyślnie

    Jeżeli tak odbierasz to co napisałem, to szalenie mi przykro. Ja tylko piszę o tym że zupełnie różne elementy mam się podobają. Mi te kosmyki włosów robią zdjęcie, tobie niszczą zdjęcie. Tobie podoba się zdjęcie na dłuższej lufce z ładną niunią i konik iem, mi takie zdjęcia przelatują bez mojego specjalnego zainteresowania. No przykro mi.
    Akt w słońcu? Chodzi ci o ten na plaży? Opalającą się kobietę? Opalanie jest w ostrym słońcu. Wykorzystany motyw i warunki. Może się podobać ale nie musi.
    Puszczanie bąków mogłeś sobie darować.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Czy nie jest to tak, że ktoś tu nie lubi krytyki? Wybacz, @fafniak Nie tak dawno skomentowałem zamieszczony przez Ciebie akt. Zrobiony podczas kolejnych warsztatów, gdzie widać, że po ciężkiej nocy chciał nie chciał, robione w samo południe. Wyszło kiepsko i wielu to zauważyło.
    Czy piszesz o tym wątku? :
    https://forum.nikoniarze.pl/threads/...82o-i-kolorowo
    ?

    Co do "wielu to zauważyło" - to byłeś ty i ktoś jeszcze?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Jeżeli tak odbierasz to co napisałem, to szalenie mi przykro. Ja tylko piszę o tym że zupełnie różne elementy mam się podobają. Mi te kosmyki włosów robią zdjęcie, tobie niszczą zdjęcie. Tobie podoba się zdjęcie na dłuższej lufce z ładną niunią i konik iem, mi takie zdjęcia przelatują bez mojego specjalnego zainteresowania. No przykro mi.
    Halo. Prosimy nie mylić użytkowników: Jurek Ż i Jacenty Z. (dawniej Jacek Z.) to dwie różne osoby Choć pewnie obaj wolą słowo "Ty" pisane przez duże T

  4. #14

    Domyślnie

    Pomyliłem osoby - sorka
    Ale nie zmienia to sytuacji o której piszę

  5. #15

    Domyślnie

    Panowie, jeśli odnosicie się do mojej osoby, to nic nie napisałem o zamieszczonym tu zdjęciu. Nie pisałem też o kosmykach włosów itp. Wspomniałem jedynie o braku akceptacji krytyki. @fafniak cenię sobie Twoją obecność na forum. Twoja wiedza, kreatywność, trafne porady i zdjęcia, które pozwalają nieco inaczej spojrzeć na fotografię i zrozumieć, że fotografia to nie tylko odwzorowanie rzeczywistości. Nie podobają mi się też niunie i koniki. Stwierdzenie, że jest to tylko ciekawa kompozycja, zostało niewłaściwie odebrane.

  6. #16

    Domyślnie

    Wydaje mi się że akceptacja krytyki nie jest równoznaczna ze zgadzaniem sie z nią. W wypadku tego zdjęcia, zdjęcie tworzą kosmyki włosów tak poukładane. DLATEGO podoba mi się to zdjęcie. Komus innemu może to przeszkadzać i może to uznawać za wadę podstawową. Ja to rozumiem ale zgodzic się z tym nie mogę z powodu o którym pisze wcześniej czyli TO WŁAŚNIE TO (te włosy) mi sie najbardziej podoba.
    Zdjęcie gołej panny na plaży.
    Plener zbiorowy to kompromisy danych warunków, miejsca, czasu - i możesz to wykorzystać w sposób najbardziej (dla ciebie) racjonalny lub szalony, może abstrakcyjny. Modelka "opalająca się" jest wykorzystaniem ostrego słońca - tylko tyle. Moze byłoby znacznie lepiej przy zachodzacym słońcu itp. ale my tam byliśmy przed południem (obiadem)

  7. #17

    Domyślnie

    Było napisać, modelka opalająca się , musieliśmy pospać, inaczej się nie dało. Co nie zmienia faktu, że można było lepiej i na to zwróciłem uwagę.

  8. #18

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Kiedy będzie w sprzedazy NIKON D760?i czy będzie nagrywał w 4K
    By JonyBravo in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-2017, 11:34
  2. Julka..z zaskoczenia ;)...
    By franz55 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 22:08
  3. [ Portret ] Marta - z zaskoczenia
    By LenaZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 11:52
  4. [ Przyroda ] Ptasie próby z zaskoczenia
    By kkokosz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 19:27
  5. [ Reportaż ] Znowu z zaskoczenia...
    By Al Bundy in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-03-2007, 12:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •