Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: D610 czy D750

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Oj, jednak D750. Skoro do sportu. D750 to jednak zdecydowanie inny AF.
    Potwierdzam, miałem D610 i mam D750.

    Do dynamiki jednak AF lepszy w D750, o ile, nie wiem.
    Trochę mi jednak żal kolorów z D610, chociaż sporo potrafię ukręcić sam w postprodukcji.
    Chyba jednak troszkę więcej setnych bitów D610 rejestruje.

    Oba aparaty są genialne

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie, troszkę z innej beczki Kupiłem grip do D610, oryginał MB-D14 Nikona. Znalazłem info w sieci wraz ze zdjęciami, że jest on w części magnezowy. Ja jednak tego magnezu u siebie nie widzę, strasznie plastikowe toto jest
    Grip kupiony w FotoForma, mam nadzieję, że oryginał. Jakie są Wasze odczucia?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #23

    Domyślnie

    To mój pierwszy post, więc na dzień dobry witam serdecznie wszystkich.

    Używam tego gripa, chyba także kupionego w FotoFormie. Nie mam porównania z innymi gripami, ale nie narzekam na użytkowanie owego. Przez jakieś 2 miesiące posiadania nie miałem problemów z jego funkcjonowaniem. Przyciski i pokrętła działają zgodnie z oczekiwaniami, jedynie przełącznik włączający stawia dziwnie duży opór. Wykończenie dla mnie ma on adekwatne do body, z którym pracuje. Może za kilka miesięcy będę w stanie dodać coś więcej, ale na ten moment ze sprzętu jestem zadowolony.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dydex Zobacz posta
    To mój pierwszy post, więc na dzień dobry witam serdecznie wszystkich.

    Używam tego gripa, chyba także kupionego w FotoFormie. Nie mam porównania z innymi gripami, ale nie narzekam na użytkowanie owego. Przez jakieś 2 miesiące posiadania nie miałem problemów z jego funkcjonowaniem. Przyciski i pokrętła działają zgodnie z oczekiwaniami, jedynie przełącznik włączający stawia dziwnie duży opór. Wykończenie dla mnie ma on adekwatne do body, z którym pracuje. Może za kilka miesięcy będę w stanie dodać coś więcej, ale na ten moment ze sprzętu jestem zadowolony.
    Dzięki za opinię
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Panowie, troszkę z innej beczki Kupiłem grip do D610, oryginał MB-D14 Nikona. Znalazłem info w sieci wraz ze zdjęciami, że jest on w części magnezowy. Ja jednak tego magnezu u siebie nie widzę, strasznie plastikowe toto jest
    Grip kupiony w FotoForma, mam nadzieję, że oryginał. Jakie są Wasze odczucia?
    Dzisiaj zamienniki są na tyle dobrze wykonane i spasowane, że w codziennym użytkowaniu nie ma jakichś wielkich różnic. Różnica zaczyna się gdy chcemy postawić body na statywie. Przy zamiennikach uczciwi sprzedawcy wprost odradzają przykręcanie stopki do gripa - grozi wyłamaniem. Przy magnezowym jest bezpieczniej i to chyba najważniejszy powód dla którego warto wiedzieć z czego mamy zbudowaną część.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Panowie, troszkę z innej beczki Kupiłem grip do D610, oryginał MB-D14 Nikona. Znalazłem info w sieci wraz ze zdjęciami, że jest on w części magnezowy. Ja jednak tego magnezu u siebie nie widzę, strasznie plastikowe toto jest
    Grip kupiony w FotoForma, mam nadzieję, że oryginał. Jakie są Wasze odczucia?
    Mój grip jest cały magnezowy oprócz szufladek na akumulatory.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Nikon D750/D610
    By niepogadasz in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-02-2020, 23:00
  2. D750 czy D610 - co wybrać?
    By rkk in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 22:46
  3. Z d610 na d750 czy d810?
    By agik in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-07-2017, 17:57
  4. D610 vs D750
    By Prezes241 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 14-11-2016, 11:50
  5. D750 vs D610 szumy
    By grzegorzdz72 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •